Dušan Haladěj - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo efpa
Pojištění Zobrazit certifikát
Logo efpa
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Dušan Haladěj

Proč kontaktovat
právě mě?

Přistupuji ke své práci zodpovědně a vždy se snažím najít to nejlepší řešení pro klienta tak, aby splňovalo jeho očekávání.

Dušan Haladěj

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z malé vesnice, kousek od hranic s Polskem jménem Sudice, ale momentálně již bydlím v Ostravě.

Zkušenosti v oboru

V tomto oboru jsem relativně krátce. V současnosti necelé 2 roky a za tu dobu jsem absolvoval spoustu školení v rámci naší firmy ať už v oblasti pojištění, financování a investic.

Mé záliby

Moje největší záliba je sport konkrétně zvedání těžkých předmětů. Věnuji se silovému trojboji, takže většinu volného času trávím v posilovně anebo na horách. Moje další záliba je potom vzdělávání se hlavně v oblasti investic, abych měl stéle nové informace, které mohu předávat svým klientům.

Proč zrovna finance

Upřímně, k financím jsem se dostal jako slepý k houslím. Oslovil mě můj známý s tím, že se touto oblastí zajímá a mě finance pohltily natolik, že jsem se rozhodl podat výpověď v práci a začal jsem se naplno věnovat této práci. Hlavně je to obor, kde člověk nespadne do stereotypu. Každý klient je jiný, má jiné cíle a potřeby.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Nezůstat stát na místě. Neustále se zdokonalovat, vzdělávat a poskytovat co nejlepší služby mým klientům.

Oblíbené místo pro schůzku

Nemám definované své oblíbené místo. Vždy záleží na tom, aby se klient cítil komfortně. Obecně se s lidmi můžu sejít v kavárně, restauraci, u nás v kanceláři anebo doma u klienta. Pokud je klient opravdu z daleka, tak využívám i online nástroje.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Vidět, že má moje práce užitek. Svou prací jsem schopen pomoct svým klientům zlepšit jejich finanční a často i životní situaci a nejraději mám to, když je klient z mé práce nadšen a odchází spokojený. A co opravdu nemám rád je volání studených kontaktů.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Michal Nemec

Cenim si na Dušanovi jeho přístup a ochotu mi vždy podávat objektivní informace s cilem mi vysvětlit vše potřebné, vřele doporučuji.

Miroslav Konvičný

Cením si na Dušanovi jeho přístup a ochotu mi vždy podávat objektivní informace s cilem mi pomoci zvolit optimální řešení. Zlato se stalo mým TOP investičním prostředkem. Díky.

Jiří

Práce s Dušanem Haladějem nám velice pomohla zorientovat se ve světě financí, jak s nimi hospodařit a rozumně nakládat. Vše nám vždy srozumitelně a ochotně vysvětlil a přitom nám nic nenutil. Ve svém oboru se brilantně vyzná a dokáže každému doporučit, co se mu bude nejlépe hodit. Stále informuje, jak se situace dále vyvíjí a nebojí se poradit i se situacemi, které zrovna nepatří do oblasti financí. Při každé schůzce s sebou přinese pozitivní a dobrou atmosféru a zlepší náladu. Vřele doporučuji a hodnotím velice kladně.

Jiří

Spolupráci s panem Haladějem hodnotím jako výbornou. Jeho zájem o klienta nekončí podepsáním smlouvy, pravidelně informuje o situaci a vývoji na finančních trzích, produkty přizpůsobuje na míru zákazníkovi. Vřele doporučuji.

David

Spolupráci s Dušanem Haladějem hodnotím velice kladně. Vyzdvihl bych profesionální přístup, cenné rady ohledně financí a nenásilný přistup ohledně produktů. Všechno mi bylo důkladně vysvětleno tak, abych vše pochopil a hlavně se v tom vyznal. Spolupráci můžu doporučit všemi deseti.

Marcela

Spolupráce s Dušanem je skvělá. Všechno nám pořádně a srozumitelně vysvětlil a upravil pojistky k naší velké spokojenosti. Spolupráci s ním mohu jen doporučit, je to člověk na správném místě.

Jirka

Spolupráce s Dušanem je perfektní. Díky mým neblahým zkušenostem s investicemi jsem k tomu měl negativní postoj, ale Dušan mi ukázal že to jde i bez problémů. Všechno pořádně a srozumitelně vysvětlil a dokázal mi upravit pojištění tak aby to dávalo hlavu a patu. A proto spolupráci s ním mohu jen doporučit. opravdu jde vidět že ho to baví.

Michal Kostera

Spolupráce s Dušanem se mi velice líbila. Super nenásilný přístup a vše mi pečlivě a jednoduše vysvětlil, abych všemu pečlivě porozuměl i když se v tom vůbec nevyznám. Dušan disponuje velice zajímavými informacemi a ve své práci se perfektně vyzná a proto můžu jen doporučit.

Jakub Šanovec

Dušan svoji práci má jako koníček a na jeho projevu to jde poznat. Měl jsem na pár věcí ohledně investování dost vyhraněný názor, ale Dušan mi po lopatě vysvětlil, jak se věci doopravy mají. Nesnažil se mi vnutit produkty, které nabízí. Velmi nenásilně a realisticky pojal naše sezení, a proto si myslím, že spolupráce s ním má smysl.

Tadeáš Černý

Spolupráce s Dušanem , mi otevřel obzor ve světě financí , a naučil mě jak pracovat se svými financemi aby nepodléhali inflaci a dokázáli i v ekonomickém propadu růst a neztráceli na své hodnotě. Dále za mě zařídil pojištění úvěr a spoustu dalších věcí na které já osobně nemám čas , vše zařídil za mě a já jsem měl tak o starost míň , vím že se můžu na něho vždy spolehnout . A takové lidi já kolem sebe potřebují. Takže za mě můžu Dušana rozhodně doporučit , rozhodně nebudete zklamaní :-)