Denisa Šišková - Váš konzultant
Denisa Šišková
Denisa Šišková

o konzultantovi

Odkud pocházím

Celé dětství jsem žila ve Vratimově, malém městě na severní Moravě. Vratimov je pro mě důležitým místem, kde mám rodinu a dalo mi přátelství, které drží dodnes se spoustou krásných zážitků a vzpomínek. Následně, jsem začala budovat svůj vlastní život a přestěhovala jsem se do Bohumína, který se stal mým novým domovem a založila jsem zde rodinu.

Mé záliby

Mou velkou zálibou je cestování, a to zejména do zahraničí. Cestování mi otevřelo oči pro různorodost světa a nabídlo mi nezapomenutelné zážitky, které mi obohacují život. Veškerý můj život se však točí kolem mé rodiny a mé děti jsou pro mě prioritou. Svůj volný čas ráda trávím ve společnosti přátel a ve chvílích klidu si ráda sednu s knihou nebo k oblíbenému seriálu.

Co je hlavní náplní mé práce

Jsem asistentka finančních poradců a zastávám klíčovou roli ve vztahu k našim klientům. Náplň mé práce je rozmanitá, věnuji se pojištění, pojistným událostem našich klientů a zároveň obstarávám další administrativu a hladký chod kanceláře.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Jsem velice ráda za přátelské pracovní prostředí a to jak s ostatníma asistentkama tak s nadřízenými. Naplňuje mě, když mohu být klientům nápomocná v řešení různých situací, ať už se to týká pojistného plnění nebo sjednání pojištění samotného. Vždy mi udělá radost, když se nám s poradcem podaří vyřešit komplikovanější situaci. Nevýhodou, je občasný stres, kdy člověk bojuje s časem a splněním úkolů, ale každé překonání těchto chvil mě zároveň dokáže nabít další energií.