Bc. Tomáš Forman - Váš konzultant

Proč kontaktovat
právě mě?

Vážím si každého klienta, ke kterému přistupuji jako ke členovi své rodiny. Snažím se pro něj vždy udělat co je v mých silách.

Tomáš Forman

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z města Brna.

Zkušenosti v oboru

V oboru financí se pohybuji již od roku 2014 a naplno jsem se této profesi začal věnovat před necelým rokem.

Mé záliby

Všechny druhy sportu. Od svých 4 let hraji fotbal, tak si bez sportu nedokážu představit život. Dále je to cestování a vaření.

Proč zrovna finance

Začal jsme se o ně zajímat v době, kdy jsem se stěhoval od rodičů. Postupně jsem se seznamoval s různými produkty, které jsem měl sjednané (životní pojištění, penzijní připojištěn). Postupem času jsem si uvědomoval, že okolí kolem mne v tom všem nemá moc přehled. Tak jsme se o náležitosti jednotlivých produktů začal více zajímat. Chytlo mne to natolik, že se tomu věnuji profesně.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Pomoci lidem v oblasti kontroly svého majetku, zajištění potřebných rezerv do budoucna a případně pořízení vlastního bydlení.

Oblíbené místo pro schůzku

Doma u klienta. Důvody jsou hned dva! Klient se cítí pohodlně, jelikož je v prostředí, které zná a já se mohu soustředit pouze na potřeby klienta.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Na své profesi mám rád komunikaci s lidmi a navazování nových kontaktů. Vadí? Spíše mne mrzí jak jsou finanční poradci vnímáni, ale věřím, že se situace pomalu mění.