Bc. Pavel Zahradník, MFP - Váš konzultant

Proč kontaktovat
právě mě?

Základem všeho je profesionální vystupování, které by mělo být podle mého názoru standardním vybavením každého správného finančního poradce. Zároveň se ale snažím o otevřenou a lidskou komunikaci, která je klíčem k důvěře. Velmi podstatnou vnímám i flexibilitu, díky čemuž jsem svým klientům maximálně k dispozici. Léta praxe v oboru mi navíc umožnila stát se nejen stabilním partnerem v oblasti financí, ale zároveň i přítelem, ke kterému mají důvěru a mohou s ním otevřeně mluvit o čemkoliv.

Pavel Zahradník

o konzultantovi

Odkud pocházím

Byť jsem rodákem z Litvínova, mým pracovním domovem se stal Ústecký kraj. Už několik let bydlím v Ústí nad Labem, kde jsem se přestěhoval ještě jako mladík kvůli vysoké škole a zůstal jsem zde i po jejím dokončení. Odtud se za svými klienty vydávám do všech směrů.

Zkušenosti v oboru

K poradenství jsem se dostal na začátku roku 2015. Od té doby financemi doslova žiji a jsem nesmírně rád, že jsem za ta léta mohl pomoci nesčetnému množství lidí, podnikatelů i firem. Finance jsou něčím, co mě skutečně baví, a myslím, že je to na mě, při osobním setkání, velmi dobře poznat.

Mé záliby

Velkou zálibou je samozřejmě mé řemeslo - tedy finance. Kromě toho se věnuji sportu, zdravému životnímu stylu, zajímám se o filosofii a humanitní vědy. Volný čas trávím nejraději ve společnosti rodiny a přátel. V posledních létech jsem přišel i na chuť cestování.

Proč zrovna finance

V oblasti financí se mi podařilo realizovat své silné stránky - komunikaci, analytickou povahu a pozitivní vztah k lidem. Už v dětství jsem byl upovídané dítě, kterému šla matematika. Dnes žiji život finančního konzultanta a jsem za to šťastný.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Prvním cílem je komplexnost - tedy to, aby se mnou klient mohl řešit veškeré otázky finančního života (od pojištění, investic, spoření až po úvěry či hypotéky). Druhým cílem je dlouhodobost - aby spolupráce nebyla pouze jednorázovým aktem, ale aby se stala dlouhodobou spoluprací a klient se na mě mohl spolehnout i v horizontu mnoha let :-).

Oblíbené místo pro schůzku

Tak tohle nechávám na klientovi – díky své časové flexibilitě se dokážu maximálně přizpůsobit.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Mám rád moment, kdy klientovi mohu ukázat výsledky své práce v podobě finančního plánu a následně mu pomoci s jeho realizací - to těší mou analytickou povahu. No a taková dlouhodobá spolupráce, to je vlastně přátelství, a to mě těší jako člověka. A co nemám rád? Příliš mě toho nenapadá. Snad jedna věc - klamavá reklama ze strany některých finančních institucí – bohužel jich stále pár v televizi a na internetu vídám. Kvalitní finanční poradce by měl pomoci klientovi tyto věci rozpoznat.dokážu maximálně přizpůsobit.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Daniela Schmitzová

Skvělý servis, vstřícní poradci v týmu pana Zahradníka, rozhodně doporučuji!

Tomáš Havlas

Spolupráce se společností Vás konzultant mohu hodnotit jen kladně, konkrétně pak pan Zahradník, se kterým spolupracuji již několik let, je profesionální, vstřícný a schopný vysvětlit každou nejasnost. Mám od něj zařízené opravdu výhodné pojištění, jak majetku tak životní pojištění, dále pak dobře radí ohledně investic a navrhuje rozumné a výhodné strategie, jak moderních i konzervativních metod. Nyní řešíme hypotéku a taková poměrně komplexní záležitost je dobře stravitelná díky profesionalitě pana Zahradníka.

Andrea Valentová

Profesionální jednání, přesto lidský přístup a srozumitelné vysvětlení i pro "lajka".

Marek Kopřiva

S Pavlem Zahradníkem spolupracuje celá naše rodina a mnoho mých kamarádů již řadu let. Kdysi dávno jsem pracoval ve stejném oboru, tak mohu jen potvrdit, že je to profesionál, který se snaží vše vyřešit k Vaší spokojenosti.

Pavlína Jarošová

Profesionální jednání a přátelský přístup ke klientovi. Děkuji!

Martin Glajc

Rychlé jednání a hlavně zájem o Vás.Moje nejlepší varianta pro mé peníze i ušetřený čas vyběháváním. Profesionální přístup Pavla Zahradníka je přímo úžasný. Věřím, že takhle funguje i celá společnost. Příjemné zázemí firmy. Pokaždé Vás vyslechnou a poslechnou si vaše požadavky a kritéria se kterými pak nadále pracují a najdou to nejvhodnější pro Vás. Detailně vám vysvětlí vše a co to obnáší. Nemohu nic vytknout. Spolupráci nehodlám ukončovat, protože nic lepšího nenajdete.

Lukáš Kesner

Super služba a příjemní lidé v rámci celé poradenské kanceláře Pavla Zahradníka. Konečně rozumný a pozitivní přístup k řešení problémů.

Lukáš Janata

Velmi profesionální přístup, určitě můžu doporučit všem. Sám využívám několik let a jsem velmi spokojen.

Tomáš Krejčí

Za mě Top konzultace!!

Tereza Udatná

Skvělá spolupráce s panem Zahradníkem a jeho týmem. Děkuji za veškeré služby, hodnotím je jako zcela nadstandardní.

Alena Pelcová

Hodnotím konkrétně pana Pavla Zahradníka, kterého jako jednoho z mála můžu považovat opravdu za profesionála. V této oblasti se Vám většina lidí snaží "nacpat" drahý produkt, ze kterého si odnesou hlavně tučné provize. Zde tento pocit opravdu nemám, necítila jsem se do ničeho nucena. Vše mi bylo vysvětleno, dostala jsem čas na rozmyšlenou, byly mi zodpovězeny případně otázky. V případě potřeby je zde vždy cítit ochota pomoci a poradit v klientův prospěch.

Martin Sova

Více takavých lidí v daném oboru, je to opravdu Profík. Spolupracuji s ním už několik let a jsem spokojený :)

Václav Černý

S Pavlem Zahradníkem spolupracuji od roku 2015 a spolupráci hodnotím velmi pozitivně. Jak v rámci finančního poradenství, tak i v rámci realitních služeb při prodeji nemovitosti.

Marcel Deus

S prací pana Pavla Zahradníka a jeho týmu jsem nadmíru spokojený. Vždy na 100% splnili na čem jsem se dohodli a jednali maximálně v mém zájmu. Obzvlášť oceňuji jejich hloubkovou znalost trhu a poradenskou expertízu. Díky za finanční plán :-)

Jan K.

Naprosto perfektní přístup i jednání.

Milan Kuliš

Naprosto seriózní, příjemné chování a spolehlivost. Kdykoliv je potřeba, najde se řešení dotazu ihned. Dokáže poradit i po telefonu a věnuje se Vám dostatečně individuálním přístupem. Mohu jen doporučit!

Tomáš

Pavla znám od základní školy, proto když přišla na řadu hypotéka, neváhal jsem Pavla oslovit. Jeho ochota pomoc byla od začátku chvályhodná. Nejlépe hodnotím ochotu spolupracovat v odpoledních, někdy dokonce večerních hodinách a jeho pracovní nasazení.

Lucie Dudová

Doporučuji Pavla Zahradníka a jeho týmové kolegy. Jejich práce je vždy dotažena do konce, vše co jsme kdy řešili, bylo vždy k naší spokojenosti. Jsou spolehlivý, ochotní a rozumí své práci. Děkujeme

Lukáš Svoboda

Budu psát za sebe a mého blízkého kamaráda, ale hlavně za sebe. Pro mě je Pavel Zahradník více než nějaký konzultant, je pro mě i kamarádem ke kterému si můžu přijít pro radu ve dne, noci. Pomohl mi tam kde systém selhal a udělal pro mě život snazší a vždy s úsměvem a vstřícností. Mému kamarádovi se též snaží pomoci a je vždy připraven když mu volám. Za mne tedy neskutečná spokojenost a doporučil bych ho všem kteří znám i těm kteří ne a mají nějaké problémy. Lidé by se neměly těchto lidí bát, ale naopak se jim svěřit a spolupracovat. Od toho tu přeci jsou.

Lucie Plešmídová

Budu hodnotit za sebe i za svého přítele, který nemá Facebook. Přítel se s Pavlem zná už dlouho, a to od střední školy. Pomáhal mu s refinancováním úvěru, životní pojistkou a mě osobně se založením spoření pro naši malou dceru. Spolupráci s ním hodnotím velmi kladně. Pavel je milí člověk a má osobní přístup ke každému zákazníkovi. Svou práci odvádí velmi dobře a dokáže opravdu skvěle poradit, co se financí týče. Vše, co slíbí dotáhne do konce a komunikace s ním je na profesionální úrovni. Za nás oba ho můžu Pavla Zahradníka vřele doporučit.

Tomáš Kunz

Super spolupráce ve všech ohledech, mohu jenom doporučit! S Pavlem Zahradníkem spolupracuji již několik let. Vždy mě něčím překvapil a nabídnul exkluzivní produkty. Rychlost, ochota, vstřícnost, spolehlivost, kvalita služeb.. nedá se srovnávat.

David Gajarský

Pokud jsou pro vás vaše finance a dlouhodobá prosperita důležité, v tom případě je pro vás pan Pavel Zahradník ten pravý člověk. V dnešní době je opravdu těžké pohybovat se v moři informací o všech produktech, které jsou na trhu a vybrat si ten pravý. A právě proto mohu jeho služby naprosto doporučit. Nejen že má dlouholeté zkušenosti v oboru a všeobecný přehled, ale za vyzdvihnutí stojí hlavně vzájemná důvěra s kterou pracuje. S ním máte opravdu pocit, že jsou vaše pojistné služby, půjčky, či hypotéky nastaveny nejlépe, právě pro vás na míru. Z mých zkušeností hodnotím 11/10.

Jiří Žák

S Pavlem jsem velice spokojeny se vším poradi,vysvětli a je ochotny

Tomáš Havlas

Od pana Zahradníka mám pojištěné vozidlo, mám díky němu zařízené kvalitní životní pojištění, investuji do fondů... a taky se chystám na pojištění i druhého vozidla... Komunikace s panem Zahradníkem je výborná, včasně odpovídá a je ochoten poradit se vším, na co se ho zeptáte. Jeho přístup je praktický a profesionální. Jiného konzultanta už nechci.

Aleš Bláha

Doporučuji p. Pavel Zahradník jelikož vše co je třeba zařídí, a nejvíce si cením rychlosti, díky které jsme získali potřebné financování vysněné nemovitosti. Děkujeme

Jakub Ištok

Osobně spolupracuji s Bc. Panem Pavlem Zahradníkem už několik let a nikdy jsem neměl nejmenší problém, ať už se jednalo o založení nějakého spoření nebo pojistky, nikdy žádný zádrhel, nemá ani problém když potřebuji něco zrušit nebo změnit, vždy si všechno poznamenal a na další schůzce jsme vše podepsali, navíc teď už funguje na plno online podepisování takže další velké +. Zkrátka si nemám na co stěžovat, příjemné vystupování, rychlé vyřízení a skvělý člověk, co víc si příát

Barbora Ošťadalová

Velice doporučuji Pavla Zahradníka, je šikovný a vždy dostupný. Nestalo se mi, aby na mě neměl čas nebo mi špatně poradil.

Lucie Vichtereyová

Za mě s partnerem velice doporučujeme Pavla Zahradníka. Vstřícné, rychlé a spolehlivé jednání. Za roky spolupráce ať už se mnou nebo s mým přítelem nebyl jediný problém. Vše vypracováno a připraveno jen k naší spokojenosti. ?

Radka Rédlová

Za mě mohu doporučit Bc. Pavla Zahradníka. Je náš finanční poradce již nějaký rok a rozhodně neplánuji změnu. Vždy se snaží najít nejlepší řešení dle našich potřeb a požadavků a vždy to bylo k naší naprosté spokojenosti. V případě, že se pro nás objeví nové a lepší podmínky, vždy se se mnou spojí a informuje mě. Mohu jen doporučit. Určitě nebudete litovat a budete spokojeni stejně jako já a má rodina.

Robert Sluka

Za mě rozhodně super. Osobní přístup, ochota a vstřícnost. Všechno co by člověk mohl od konzultanta požadovat, a to vše v jedné osobě: Pavel Zahradník. Velké díky za všechnu péči!

Kamila Radicsová

Vřele doporučuji Bc. Pavla Zahradníka. Jeden z mála lidí , který je odborník ve svém oboru. Dokáže vše vysvětlit a zařídit tak, aby to bylo výhodné hlavně pro Vás. A to se v dnešní době opravdu moc nevidí. ?

Josef Kocourek

Doporučuji mého dlouholetého kamaráda a hlavně dlouholetého konzultanta! Pavla Zahradníka, super přístup a pokaždé mi vyhoví ! Opravdu pokaždé . Super domluva ! Proto za mě naprostá 1!..

Petr Hejda

Služby pana Zahradníka mohu hodnotit jako vynikající. Vždy mi byl nabídnut nejlepší produkt na základě srovnání trhu a vše mi bylo srozumitelně vysvětleno tak, abych byl v obraze (řešeno životní pojištění, důchodové spoření, autopojištění, pojištění domu a domácnosti, investice...) Velmi oceňuji pružnost a rychlost reakcí v rámci spolupráce s touto společností (např. schopnost vyřešit pojištění vozu přes telefon na počkání při nákupu vozu).

Martin Poljak

Dobrý den, rád bych se podělil o zkušenost z jednání s panem Pavlem Zahradníkem. S tak férovým, profesionálním, milým a lidským přístupem jsem se už dlouho nesetkal, vše mi bylo jasně a srozumitelně vysvětleno. Tímto bych ještě jednou rád poděkoval a věřím v dlouhodobou spolupráci.
S pozdravem a přáním mnoha dalších úspěchů
Martin Poljak