konzultant

Bc. Pavel Zahradník, MFP

Manažer
03899667

 • Odkud pocházím

  Byť jsem rodákem z Litvínova, mým pracovním domovem se stal Ústecký kraj. Už několik let bydlím v Ústí nad Labem, kde jsem se přestěhoval ještě jako mladík kvůli vysoké škole a zůstal jsem zde i po jejím dokončení. Odtud se za svými klienty vydávám do všech směrů.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Základem všeho je profesionální vystupování, které by mělo být podle mého názoru standardním vybavením každého správného finančního poradce. Zároveň se ale snažím o otevřenou a lidskou komunikaci, která je klíčem k důvěře. Velmi podstatnou vnímám i flexibilitu, díky čemuž jsem svým klientům maximálně k dispozici. Léta praxe v oboru mi navíc umožnila stát se nejen stabilním partnerem v oblasti financí, ale zároveň i přítelem, ke kterému mají důvěru a mohou s ním otevřeně mluvit o čemkoliv.

  Co na mě oceňují klienti:
  Tah na branku
  Precizní znalost oboru
  Neústupnost
  Upřímnost
 • Zkušenosti v oboru?

  K poradenství jsem se dostal na začátku roku 2015. Od té doby financemi doslova žiji a jsem nesmírně rád, že jsem za ta léta mohl pomoci nesčetnému množství lidí, podnikatelů i firem. Finance jsou něčím, co mě skutečně baví, a myslím, že je to na mě, při osobním setkání, velmi dobře poznat.
 • Mé záliby?

  Velkou zálibou je samozřejmě mé řemeslo - tedy finance. Kromě toho se věnuji sportu, zdravému životnímu stylu, zajímám se o filosofii a humanitní vědy. Volný čas trávím nejraději ve společnosti rodiny a přátel. V posledních létech jsem přišel i na chuť cestování.
 • Proč zrovna finance?

  V oblasti financí se mi podařilo realizovat své silné stránky - komunikaci, analytickou povahu a pozitivní vztah k lidem. Už v dětství jsem byl upovídané dítě, kterému šla matematika. Dnes žiji život finančního konzultanta a jsem za to šťastný.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Prvním cílem je komplexnost - tedy to, aby se mnou klient mohl řešit veškeré otázky finančního života (od pojištění, investic, spoření až po úvěry či hypotéky). Druhým cílem je dlouhodobost - aby spolupráce nebyla pouze jednorázovým aktem, ale aby se stala dlouhodobou spoluprací a klient se na mě mohl spolehnout i v horizontu mnoha let :-).
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Tak tohle nechávám na klientovi – díky své časové flexibilitě se dokážu maximálně přizpůsobit.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Mám rád moment, kdy klientovi mohu ukázat výsledky své práce v podobě finančního plánu a následně mu pomoci s jeho realizací - to těší mou analytickou povahu. No a taková dlouhodobá spolupráce, to je vlastně přátelství, a to mě těší jako člověka. A co nemám rád? Příliš mě toho nenapadá. Snad jedna věc - klamavá reklama ze strany některých finančních institucí – bohužel jich stále pár v televizi a na internetu vídám. Kvalitní finanční poradce by měl pomoci klientovi tyto věci rozpoznat.dokážu maximálně přizpůsobit.

Hodnocení

Napsat hodnocení
Příjemné vystupování.
Doporučuji p. Pavel Zahradník jelikož vše co je třeba zařídí, a nejvíce si cením rychlosti, díky které jsme získali potřebné financování vysněné nemovitosti. Děkujeme
Osobně spolupracuji s Bc. Panem Pavlem Zahradníkem už několik let a nikdy jsem neměl nejmenší problém, ať už se jednalo o založení nějakého spoření nebo pojistky, nikdy žádný zádrhel, nemá ani problém když potřebuji něco zrušit nebo změnit, vždy si všechno poznamenal a na další schůzce jsme vše podepsali, navíc teď už funguje na plno online podepisování takže další velké +. Zkrátka si nemám na co stěžovat, příjemné vystupování, rychlé vyřízení a skvělý člověk, co víc si příát
Velice doporučuji Pavla Zahradníka, je šikovný a vždy dostupný. Nestalo se mi, aby na mě neměl čas nebo mi špatně poradil.
Za mě s partnerem velice doporučujeme Pavla Zahradníka. Vstřícné, rychlé a spolehlivé jednání. Za roky spolupráce ať už se mnou nebo s mým přítelem nebyl jediný problém. Vše vypracováno a připraveno jen k naší spokojenosti. ?
Za mě mohu doporučit Bc. Pavla Zahradníka. Je náš finanční poradce již nějaký rok a rozhodně neplánuji změnu. Vždy se snaží najít nejlepší řešení dle našich potřeb a požadavků a vždy to bylo k naší naprosté spokojenosti. V případě, že se pro nás objeví nové a lepší podmínky, vždy se se mnou spojí a informuje mě. Mohu jen doporučit. Určitě nebudete litovat a budete spokojeni stejně jako já a má rodina.
Za mě rozhodně super. Osobní přístup, ochota a vstřícnost. Všechno co by člověk mohl od konzultanta požadovat, a to vše v jedné osobě: Pavel Zahradník. Velké díky za všechnu péči!
Vřele doporučuji Bc. Pavla Zahradníka. Jeden z mála lidí , který je odborník ve svém oboru. Dokáže vše vysvětlit a zařídit tak, aby to bylo výhodné hlavně pro Vás. A to se v dnešní době opravdu moc nevidí. ?
Doporučuji mého dlouholetého kamaráda a hlavně dlouholetého konzultanta! Pavla Zahradníka, super přístup a pokaždé mi vyhoví ! Opravdu pokaždé . Super domluva ! Proto za mě naprostá 1!..
Zobrazit další hodnocení

Vaše hodnocení