Bc. Ondřej Brychta - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo efpa
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Logo efpa
Pojištění Zobrazit certifikát
Ondřej Brychta

Proč kontaktovat
právě mě?

Moje motto zní: Vzájemná důvěra je naší největší odměnou. Projevená důvěra je základem naší dlouhodobé spolupráce. Jsem empatický člověk, který rád naslouchá. Baví mě komunikace se všemi věkovými skupinami.

Ondřej Brychta

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z malebné vesnice - Kunčina u Moravské Třebové, kde mám převážnou část svých klientů. Aktuálně bydlím v Brně, působnost bych chtěl rozšířit tedy i zde.

Zkušenosti v oboru

Ve financích působím od července 2015.

Mé záliby

Mezi mé koníčky patří míčové sporty, převážně fotbal a od 15 let jsem se stal rozhodčím. A když zrovna nejsem na hřišti, tak ve volném čase rád běhám a jezdím na kolečkových bruslích.

Proč zrovna finance

K oboru mě přivedl táta, který je manažerem ve stavební spořitelně. Hned od úvodního semináře v Praze jsem si finance zamiloval. Každý den je jiný a v podstatě něčím výjimečný. Baví mě překonávat svou nekomfortní zónu.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mít spokojené klienty a lidi v mém týmu.

Oblíbené místo pro schůzku

Díky různým místům pro schůzky je naše práce pestrá. Je pro mě však nejdůležitější, aby se právě klienti cítili co nejvíce komfortně. Standardně mám schůzky v kanceláři, ale velmi rád jezdím i ke klientům domů.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Každý klient je originál. Z mých klientů se stávají přátelé, a to mi dělá největší radost. Na mé práci mi vadí administrativní zatížení, se kterým mi pomáhá má skvělá asistentka.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Věra Kinclová - prodavačka

S Ondřejem Brychtou spolupracuji už několik let, jsem s jeho prací spokojená, vždy umí dobře poradit a je velmi ochotný.

Jonáš Kincl - truhlář

Ondra mi pomohl s povinným ručením u auta s životním pojištěním a dokonce i s investováním, všechny mé dotazy zodpověděl, jsem velmi spokojený a doporučuji spolupracovat s Ondrou, je ochotný a flexibilní.

Jitka Cioffi - sekretářka

Se službami pana Ondřeje Brychty jsem byla spokojena, vždy dokáže dobře poradit.

Aleš Vykydal - pekař

S Ondřejem Brychtou spolupracuji už řadu let. Jeho znalosti v oboru jsou na špičkové úrovni. Vždy mi ve všem vyšel vstříc a pomohl k mé naprosté spokojenosti. 100% DOPORUČUJI!!!

Milada Nováková - operátor výroby

S Ondrou nás pojí dlouholetá zkušenost , jsme moc rádi, jak nám vždy dokáže poradit a vše okamžitě vyřešit. Jde poznat, že své práci dokonale rozumí. Maximální spokojenost.

Pavel Novák - skladník

Poznám když má někdo práci koníčkem a tím je právě Ondra. TOP ☘️

Bc. Ondřej Hapala - referent

S Ondřejem Brychtou jsme začali spolupracovat při koupi nemovitosti, kdy mně vyřídil hypotéku a provedl celým procesem. Dnes pokračujeme v investicích, pojištění, povinném ručení - prostě komplexní služby s pravidelnou aktualizací. Produkty mám nastavené na míru a vždy jsem s nimi podrobně seznámen.

Sylva Jelínková - podnikatelka

S finančním poradenstvím pana Ondry Brychty jsem velice spokojená. Když potřebuji poradit, tak se na něj mohu vždy a bez obav obrátit. Jestli hledáte finančního poradce, pan Brychta je ten správný člověk.

Blanka Mušková - poradce

Ondřej Brychta, je aktivní mladý muž s profesionálním přístupem ke klientovi. Jeho služby jsou nadstandartní a rychlé, dokáže provést klienta problematikou tak aby jí porozuměl, v případě potřeby rychle poradí pomůže.

Kateřina Švecová - učitelka

S panem Brychtou se radím ohledně financí již delší dobu a jsem velmi spokojená. Dokázal mi vše vysvětlit a poradit. Rozhodně ho jako finančního poradce doporučuji.

Kryštof Ondráček - projektant

S Ondřejem Brychtou jsem velice spokojen. Má profesionální a aktivní přístup. Vždy když potřebuji poradit nebo něco rychle vyřešit, tak se obracím právě na něj. Doporučuji.

Eva Navrátilová - laborantka

Pan Brychta mi byl před lety přidělen jako poradce pro spoření s Liškou a od té doby nám pomáhá investovat naše peníze.

Ing. Tereza Mularčíková - obchodní zástupce

S panem Brychtou jsme se seznámili při zprostředkování úvěru na rekonstrukci našeho domu. Od té doby s ním spolupracujeme a můžeme všem jen doporučit. Důvěřujeme mu a se vším nám vždy ochotně poradí a pomůže. Velice oceňujeme jeho profesionální přístup, je vidět, že se neustále vzdělává a má velmi široký záběr. Přejeme mu mnoho spokojených klientů.

Mgr. Kristýna Ambrozová - administrativní pracovník

Doporučujeme spolupráci s panem Ondřejem Brychtou. Vše probíhalo bez problémů, do ničeho nás netlačil a čemukoliv jsme nerozuměli, tak nám bylo řádně vysvětleno.

Lenka Ambrozová - operátor výroby

Spolupráci s panem Ondřejem Brychtou hodnotím velmi kladně.

Mgr. Zuzana Balabánová - účetní

S Ondřejem Brychtou jsem velmi spokojená. Je to profesionál s lidským přístupem, který vždy dokáže poradit a jeho pomoc je komplexní. Můžu jen doporučit ;-)

Aneta Zvejšková - fotografka

S Ondrou se známe dlouho a byl to jeden z hlavních důvodů, proč jsem do spolupráce šla, protože jsem v něj měla důvěru. Musím ale napsat, že i kdybychom se předtím vůbec neznali, moje recenze by byla po těch několika letech naší spolupráce stejná. Jako hlavní bod chci vyzdvihnout jeho přátelský a osobní přístup, kdy společně strávený čas neznamená hon za smlouvami, jak si možná někteří s fin. poradci spojují. Ondra je samozřejmě perfektně informovaný a jeho zaměření spočívá v tom, aby svému klientovi ukázal aktuální možnosti. Já osobně jsem moc ráda, že mám možnost kdykoliv probrat svoji finanční situaci s odborníkem, a že mám možnost se na něj obrátit při řešení různých situací s bankou, pojišťovnou atd. Vždy mi pomohl. Tato recenze bude přínosná hlavně pro ty, kteří svoji první schůzku s Ondrou teprve plánují nebo nad ní uvažují. Protože ti, kteří s nim již spolupracují, tak jistě souhlasí s tím, co jsem napsala.

Daniel Grulich - seřizovač strojů

S Ondrou spolupracuji delší dobu, mám s ním výborné zkušenosti, můžu jedině doporučit. Jen tak dál :)

Martin Chromý - seřizovač strojů

S panem Ondrou Brychtou spolupracuji už pár let a jsem velice spokojený. Asistentka paní Kateřina Kozlovská mi pomáhala s vyřízením dokumentů k pojistné události. Jejich práce je rychlá a na profesionální úrovni, což v dnešní době ocení každý klient.

Jarmila Sopoušková - laborantka

S panem Brychtou spolupracuji už několik let. Oceňuji jeho přístup a ochotu s čímkoliv pomoci a poradit a to nejenom ohledně financí. Vždycky se snaží pro člověka udělat maximum. Jako finančního poradce mohu jenom doporučit.

Markéta Sopoušková - odborná referentka

S panem Ondřejem Brychtou spolupracuji asi rok a jsem velmi spokojená s jeho profesním přístupem. Mohu se na něj obrátit kdykoli a vždy velice ochotně pomůže. Má profesionální a přesto lidský přístup, což oceňuji, dokáže předložit několik různých řešení a doporučit nejvhodnější z nich, vše vysvětlí, tak že to pochopí i laik. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Jana Koutná - mzdová účetní

Pan Brychta je sympatický mladý muž, se kterým spolupracujeme již několik let. Kvituji jeho profesionální přístup a hlavně osobní schůzky v pozdějších odpoledních hodinách. Dokáže danou problematiku srozumitelně vysvětlit, ukázat na konkrétních případech a sjednat vhodné finanční produkty podle potřeb mých i potřeb mého partnera a syna. Velice si naší spolupráce vážím a pana Brychtu vřele doporučuji.

Ivana Procházková - prodavačka

Pan Ondřej Brychta je můj osobní poradce ve financích již řadu let. Vždy odpovídá na dotazy ihned a jasně... Sjednal mi skvělé produkty. Se svojí asistentkou Kateřinou Kozlovskou, pracují rychle a spolehlivě. Pojistné události jsou vždy vyřízené opravdu v mžiku... Vřele doporučuji!!!

Mgr. Marcela Švecová - učitelka

S panem Ondřejem Brychtou spolupracuji čtyři roky a jsem velmi spokojena s jeho profesním přístupem i osobním nasazením. Pomáhá mi orientovat se ve finanční oblasti, hledá pro mne vždy nejvýhodnější a nejjednodušší cestu.

Mgr. Petr Kadlec, MBA - učitel

S panem Brychtou jsem řešil již několik záležitostí, pokaždé k mé naprosté spokojenosti. Mohu se na něj obrátit kdykoli a vždy velice ochotně pomůže. Má profesionální a proaktivní přístup, čehož si velice cením, dokáže předložit několik různých řešení a doporučit nejvhodnější z nich. Vřele doporučuji.

Jitka Paráková - mzdová účetní

Se službami jsme celá rodina spokojena! Oceňuji individuální přístup pana Ondřeje Brychty a maximální ochotu vyjít vstříc všem požadavkům. Mohu pouze a jenom doporučit.

Tomáš Máša - vedoucí výroby

S panem Ondřejem Brychtou jsem byl velice spokojen. Všechno bylo velice rychle vyřešeno. Velmi rozumný a profesionální přístup. Určitě doporučuji.

Tomáš Vágner - programátor

S panem O. Brychtou jsem nadmíru spokojen. Je velice ochotný, lidský a se vším dokáže poradit. Mohu jen doporučit.

Honza Koňarik - operátor výroby

S panem Brychtou už spolupracujeme pár let. Musím říct, že je rychlý, inteligentní, komunikativní, vyzná se ve svém oboru. Když potřebujeme poradit, uzavřít něco nebo nějak pomoci, tak se na něho vždycky můžeme spolehnout. Jestli někoho můžu 100% doporučit, tak je to pan Brychta!

Věra Koňariková - operátor výroby

Pan Brychta je maximální profík ve svém oboru. Provádí krásné finanční poradenství, konzultace jsou nabité důležitými informacemi. Dokáže poradit i mimo svůj odborný okruh a správným způsobem. Na pana Brychtu se dá spolehnout, je pohotový, ochotný a vždycky pomůže. Můžu jen doporučit.

Lukáš Korytář - montážník

S panem Ondřejem Brychtou jsem byl nad míru spokojen, jeho přístup je velice profesionální a lidský. Všechny mé požadavky byly rychle splněny. Velmi ochotný člověk, který vše vysvětli a se vším poradí. Těším se na naši další spolupráci.

Mgr. Zuzana Václavíková - porodní asistentka

Spolupracuji s panem Ondrou Brychtou a mohu jen doporučit. Milý, spolehlivý a pracovitý, který vše dokáže vysvětlit a poradit. Oceňuji jeho manažerské schopnosti a profesionalitu.

Kristýna Škrabalová - studentka

Pan Brychta má velice profesionální a zároveň přátelský přístup. Komunikace je s ním rychlá a bezproblémová, navíc oceňuji flexibilitu při domlouvání schůzek. Spolupráci můžu jen doporučit.

Martina Krejzková

Můj finanční poradce Ondřej Brychta má osobní přístup a schopnost naslouchat mým potřebám a cílům. Cítím, že jsou moje finance v dobrých rukou. Jsem ráda, že mi poradil, kam investovat mé peníze a aby byly co nejlépe zhodnocovány. Těším se na dlouhodobou spolupráci.

Aktij

Chtěla bych pochválit spolupráci s p. Ondřejem Brychtou,nejen,že tohoto mladého muže znám od jeho narození, ale to, jak mně vše vysvětlil a byl vždy k dispozici. Jednání bylo příjemné a mohu ho jen doporučit.

Jana Halbrstatova

Jsem nadmíru spokojená s panem Ondřejem Brychtou, jsem ráda za maximální vstřícnost a efektivní průběh při jednotlivých schůzkách.

Jsem důchodce a jsem moc ráda, že jsme na poslední schůzce společnými silami odeslali platby do jednotlivých investičních nástrojů :)

Jitka Kudrnová

S Ondrou Brychtou se známe už léta o to jednoduší bylo navázat spolupráci. Mohu jen vřele doporučit. Kéž by bylo více takovýchto lidí,kteří svou práci dělají s citem, vřelým přístupem a přitom plnou profesionalitou.

Hugo

Jsem tak vděčný, že mám tak úžasného finančního parťáka jako je Ondřej Brychta. Tvá podpora a znalosti ve finanční oblasti jsou neocenitelné. S tvou pomocí jsme dosáhli neuvěřitelných finančních úspěchů a já si neumím představit lepšího parťáka na cestě k finanční stabilitě a rozvoji. Děkuji ti za to, že jsi vždy trpělivý, vstřícný a věrný naší společné finanční vizi. Jsi opravdový skvost a mám štěstí, že tě mám po svém boku.

Klára Hrabáčková

Pana Ondřeje Brychtu můžeme s manželem doporučit.
Velmi aktivní, pracovitý a schopný pomoci vyřešit věci kterým člověk nerozumí a neví si rady.

Hana Prosecká

Ondřej Brychta je velmi aktivní mladý muž s profesionálním přístupem ke klientovi. Dokáže s klientem projít produkty tak, aby všemu porozuměl. V případě potřeby rychle poradí. Jeho služby jsou až nadstandartní, rychlé a kvalitní. Vřele mohu doporučit pro spolupráci.

Tyna Ambrozova

Doporučujeme spolupráci s panem Ondřejem Brychtou. Vše probíhalo bez problémů, do ničeho nás netlačil a čemukoliv jsme nerozuměli, tak nám bylo řádně vysvětleno.

Kolarová Z.

S Ondřejem Brychtou jsem velmi spokojená. Je to profesionál s lidským přístupem, který vždy dokáže poradit a jeho pomoc je komplexní. Můžu jen doporučit ;-)