konzultant

Bc. Ondřej Brychta

Manažer
03722082

 • Odkud pocházím

  Pocházím z malebné vesnice - Kunčina u Moravské Třebové, kde mám převážnou část svých klientů. Aktuálně bydlím v Brně, působnost bych chtěl rozšířit tedy i zde.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Moje motto zní: Vzájemná důvěra je naší největší odměnou. Projevená důvěra je základem naší dlouhodobé spolupráce. Jsem empatický člověk, který rád naslouchá. Baví mě komunikace se všemi věkovými skupinami.
 • Zkušenosti v oboru?

  Ve financích působím od července 2015.
 • Mé záliby?

  Mezi mé koníčky patří míčové sporty, převážně fotbal a od 15 let jsem se stal rozhodčím. A když zrovna nejsem na hřišti, tak ve volném čase rád běhám a jezdím na kolečkových bruslích.
 • Proč zrovna finance?

  K oboru mě přivedl táta, který je manažerem ve stavební spořitelně. Hned od úvodního semináře v Praze jsem si finance zamiloval. Každý den je jiný a v podstatě něčím výjimečný. Baví mě překonávat svou nekomfortní zónu.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Mít spokojené klienty a lidi v mém týmu.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Díky různým místům pro schůzky je naše práce pestrá. Je pro mě však nejdůležitější, aby se právě klienti cítili co nejvíce komfortně. Standardně mám schůzky v kanceláři, ale velmi rád jezdím i ke klientům domů.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Každý klient je originál. Z mých klientů se stávají přátelé, a to mi dělá největší radost. Na mé práci mi vadí administrativní zatížení, se kterým mi pomáhá má skvělá asistentka.

Hodnocení

Napsat hodnocení
S Ondřejem Brychtou spolupracuji už několik let, jsem s jeho prací spokojená, vždy umí dobře poradit a je velmi ochotný.
Ondra mi pomohl s povinným ručením u auta s životním pojištěním a dokonce i s investováním, všechny mé dotazy zodpověděl, jsem velmi spokojený a doporučuji spolupracovat s Ondrou, je ochotný a flexibilní.
Se službami pana Ondřeje Brychty jsem byla spokojena, vždy dokáže dobře poradit.
S Ondřejem Brychtou spolupracuji už řadu let. Jeho znalosti v oboru jsou na špičkové úrovni. Vždy mi ve všem vyšel vstříc a pomohl k mé naprosté spokojenosti. 100% DOPORUČUJI!!!
S Ondrou nás pojí dlouholetá zkušenost , jsme moc rádi, jak nám vždy dokáže poradit a vše okamžitě vyřešit. Jde poznat, že své práci dokonale rozumí. Maximální spokojenost.
Poznám když má někdo práci koníčkem a tím je právě Ondra. TOP ☘️
S Ondřejem Brychtou jsme začali spolupracovat při koupi nemovitosti, kdy mně vyřídil hypotéku a provedl celým procesem. Dnes pokračujeme v investicích, pojištění, povinném ručení - prostě komplexní služby s pravidelnou aktualizací. Produkty mám nastavené na míru a vždy jsem s nimi podrobně seznámen.
S finančním poradenstvím pana Ondry Brychty jsem velice spokojená. Když potřebuji poradit, tak se na něj mohu vždy a bez obav obrátit. Jestli hledáte finančního poradce, pan Brychta je ten správný člověk.
Ondřej Brychta, je aktivní mladý muž s profesionálním přístupem ke klientovi. Jeho služby jsou nadstandartní a rychlé, dokáže provést klienta problematikou tak aby jí porozuměl, v případě potřeby rychle poradí pomůže.
S panem Brychtou se radím ohledně financí již delší dobu a jsem velmi spokojená. Dokázal mi vše vysvětlit a poradit. Rozhodně ho jako finančního poradce doporučuji.
S Ondřejem Brychtou jsem velice spokojen. Má profesionální a aktivní přístup. Vždy když potřebuji poradit nebo něco rychle vyřešit, tak se obracím právě na něj. Doporučuji.
Pan Brychta mi byl před lety přidělen jako poradce pro spoření s Liškou a od té doby nám pomáhá investovat naše peníze.
S panem Brychtou jsme se seznámili při zprostředkování úvěru na rekonstrukci našeho domu. Od té doby s ním spolupracujeme a můžeme všem jen doporučit. Důvěřujeme mu a se vším nám vždy ochotně poradí a pomůže. Velice oceňujeme jeho profesionální přístup, je vidět, že se neustále vzdělává a má velmi široký záběr. Přejeme mu mnoho spokojených klientů.
Doporučujeme spolupráci s panem Ondřejem Brychtou. Vše probíhalo bez problémů, do ničeho nás netlačil a čemukoliv jsme nerozuměli, tak nám bylo řádně vysvětleno.
Spolupráci s panem Ondřejem Brychtou hodnotím velmi kladně.
S Ondřejem Brychtou jsem velmi spokojená. Je to profesionál s lidským přístupem, který vždy dokáže poradit a jeho pomoc je komplexní. Můžu jen doporučit ;-)
S Ondrou se známe dlouho a byl to jeden z hlavních důvodů, proč jsem do spolupráce šla, protože jsem v něj měla důvěru. Musím ale napsat, že i kdybychom se předtím vůbec neznali, moje recenze by byla po těch několika letech naší spolupráce stejná. Jako hlavní bod chci vyzdvihnout jeho přátelský a osobní přístup, kdy společně strávený čas neznamená hon za smlouvami, jak si možná někteří s fin. poradci spojují. Ondra je samozřejmě perfektně informovaný a jeho zaměření spočívá v tom, aby svému klientovi ukázal aktuální možnosti. Já osobně jsem moc ráda, že mám možnost kdykoliv probrat svoji finanční situaci s odborníkem, a že mám možnost se na něj obrátit při řešení různých situací s bankou, pojišťovnou atd. Vždy mi pomohl. Tato recenze bude přínosná hlavně pro ty, kteří svoji první schůzku s Ondrou teprve plánují nebo nad ní uvažují. Protože ti, kteří s nim již spolupracují, tak jistě souhlasí s tím, co jsem napsala.
S Ondrou spolupracuji delší dobu, mám s ním výborné zkušenosti, můžu jedině doporučit. Jen tak dál :)
S panem Ondrou Brychtou spolupracuji už pár let a jsem velice spokojený. Asistentka paní Kateřina Kozlovská mi pomáhala s vyřízením dokumentů k pojistné události. Jejich práce je rychlá a na profesionální úrovni, což v dnešní době ocení každý klient.
S panem Brychtou spolupracuji už několik let. Oceňuji jeho přístup a ochotu s čímkoliv pomoci a poradit a to nejenom ohledně financí. Vždycky se snaží pro člověka udělat maximum. Jako finančního poradce mohu jenom doporučit.
S panem Ondřejem Brychtou spolupracuji asi rok a jsem velmi spokojená s jeho profesním přístupem. Mohu se na něj obrátit kdykoli a vždy velice ochotně pomůže. Má profesionální a přesto lidský přístup, což oceňuji, dokáže předložit několik různých řešení a doporučit nejvhodnější z nich, vše vysvětlí, tak že to pochopí i laik. Jeho služby mohu vřele doporučit.
Pan Brychta je sympatický mladý muž, se kterým spolupracujeme již několik let. Kvituji jeho profesionální přístup a hlavně osobní schůzky v pozdějších odpoledních hodinách. Dokáže danou problematiku srozumitelně vysvětlit, ukázat na konkrétních případech a sjednat vhodné finanční produkty podle potřeb mých i potřeb mého partnera a syna. Velice si naší spolupráce vážím a pana Brychtu vřele doporučuji.
Pan Ondřej Brychta je můj osobní poradce ve financích již řadu let. Vždy odpovídá na dotazy ihned a jasně... Sjednal mi skvělé produkty. Se svojí asistentkou Kateřinou Kozlovskou, pracují rychle a spolehlivě. Pojistné události jsou vždy vyřízené opravdu v mžiku... Vřele doporučuji!!!
S panem Ondřejem Brychtou spolupracuji čtyři roky a jsem velmi spokojena s jeho profesním přístupem i osobním nasazením. Pomáhá mi orientovat se ve finanční oblasti, hledá pro mne vždy nejvýhodnější a nejjednodušší cestu.
S panem Brychtou jsem řešil již několik záležitostí, pokaždé k mé naprosté spokojenosti. Mohu se na něj obrátit kdykoli a vždy velice ochotně pomůže. Má profesionální a proaktivní přístup, čehož si velice cením, dokáže předložit několik různých řešení a doporučit nejvhodnější z nich. Vřele doporučuji.
Se službami jsme celá rodina spokojena! Oceňuji individuální přístup pana Ondřeje Brychty a maximální ochotu vyjít vstříc všem požadavkům. Mohu pouze a jenom doporučit.
S panem Ondřejem Brychtou jsem byl velice spokojen. Všechno bylo velice rychle vyřešeno. Velmi rozumný a profesionální přístup. Určitě doporučuji.
S panem O. Brychtou jsem nadmíru spokojen. Je velice ochotný, lidský a se vším dokáže poradit. Mohu jen doporučit.
S panem Brychtou už spolupracujeme pár let. Musím říct, že je rychlý, inteligentní, komunikativní, vyzná se ve svém oboru. Když potřebujeme poradit, uzavřít něco nebo nějak pomoci, tak se na něho vždycky můžeme spolehnout. Jestli někoho můžu 100% doporučit, tak je to pan Brychta!
Pan Brychta je maximální profík ve svém oboru. Provádí krásné finanční poradenství, konzultace jsou nabité důležitými informacemi. Dokáže poradit i mimo svůj odborný okruh a správným způsobem. Na pana Brychtu se dá spolehnout, je pohotový, ochotný a vždycky pomůže. Můžu jen doporučit.
S panem Ondřejem Brychtou jsem byl nad míru spokojen, jeho přístup je velice profesionální a lidský. Všechny mé požadavky byly rychle splněny. Velmi ochotný člověk, který vše vysvětli a se vším poradí. Těším se na naši další spolupráci.
Spolupracuji s panem Ondrou Brychtou a mohu jen doporučit. Milý, spolehlivý a pracovitý, který vše dokáže vysvětlit a poradit. Oceňuji jeho manažerské schopnosti a profesionalitu.
Pan Brychta má velice profesionální a zároveň přátelský přístup. Komunikace je s ním rychlá a bezproblémová, navíc oceňuji flexibilitu při domlouvání schůzek. Spolupráci můžu jen doporučit.
Zobrazit další hodnocení

Vaše hodnocení