konzultant

Bc.Matěj Krusberský

Finanční konzultant
08032521

 • Odkud pocházím

  Pocházím z Ostravy. Pro své klienty jsem k dispozici nejen ve svém rodném městě, ale jsem schopen dojíždět za klienty z celého moravskoslezského kraje. Díky možnosti vyřešit spoustu věcí online mohu spolupracovat s klienty z celé České republiky, ovšem jsem vždy rád za osobní kontakt.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Chci pro své klienty to nejlepší. Se svými klienty se snažím nacházet nejvhodnější řešení s ohledem na jejich aktuální situaci. Díky absolvování vysoké školy ekonomického zaměření jsem schopen plně porozumět a orientovat se na finančním trhu. 
 • Zkušenosti v oboru?

  Finanční poradenství pro klienty poskytuji třetím rokem. Před tím jsem se věnoval financím v rámci své vlastní firmy, kde jsem měl na starosti hospodaření společnosti a styk s klienty. Během této životní etapy jsem načerpal spoustu zkušeností, které využívám dále ve své práci.
 • Mé záliby?

  Jelikož jsou finance mým koníčkem, trávím spoustu času sledováním událostí ve světě a na finančním trhu. Ve svém volném čase jsem rád za každou chvíli strávenou v přírodě. Mezi mé další záliby patří hudba, zvířata, hraní deskových her a celým mým životem mě provází skauting. 
 • Proč zrovna finance?

  Finanční poradenství je pro mě ideální z důvodu perfektního skloubení dvou mých vášní – financí a kontaktu s lidmi. Zájem o finance jsem měl vždy, proto jsem také založil vlastní firmu a zkusil si tak na vlastní kůži, co to obnáší. Přestože vzpomínám na toto období pozitivně, rozhodl jsem se po čase firmu prodat. V rámci firmy jsme však spolupracovali se špičkovým finančním poradcem. Líbil se mi jeho přístup k práci, a jak celé finanční poradenství funguje, a proto jsem učinil rozhodnutí jít také touto cestou.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Mým cílem je navazovat dlouhodobé spolupráce se spokojenými klienty a poskytovat opravdu kvalitní služby. Mým druhým osobním cílem je zvyšování finanční gramotnosti v mém okolí. Samozřejmostí je můj další osobní rozvoj a vzdělávání v oboru.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Nejraději jezdím ke svým klientům domů. Pro klienty je to většinou nejvíce přirozené místo, kde se cítí pohodlně. Další variantou je sejít se v naší Ostravské kanceláři, která překvapí svým příjemným a útulným interiérem a nabízí potřebné zázemí i s možností menšího občerstvení.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Dělá mi radost, že umím lidem pomoct, v čemž vidím v mé práci opravdu smysl. Také mě vždy potěší, když mě stávající klienti doporučují svým známým a opakovaně kontaktují, což mě jen utvrzuje v tom, že svou práci dělám dobře. Takové vědomí je tou největší odměnou. Co mi asi nejvíce vadí, je neprofesionalita některých finančních poradců, která vede k celkové nedůvěře klientů. Takovéto chování pak kazí jméno i poctivým poradcům, kteří svou práci vykonávají férově.

Hodnocení

Napsat hodnocení

Vaše hodnocení