Bc. Martin Šedý - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo efpa
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Logo efpa
Pojištění Zobrazit certifikát
Martin Šedý

Proč kontaktovat
právě mě?

Nesnažím se klienty zaujmout hromadou ekonomických pojmů, kterým nakonec stejně nerozumí. Mým cílem je vše vysvětlovat co možná nejvíce lidsky, aby i klienti bez předchozí znalosti v oblasti financí pochopili, čeho se společně snažíme dosáhnout a jak k dosáhnutí vytyčených cílů jednotlivé kroky přispívají. Klienti také velmi oceňují mou flexibilitu a osobní přístup.

Martin Šedý

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Litvínova, a vyjma let strávených studiem vysoké školy tady i prakticky celý život žiju.

Zkušenosti v oboru

V oblasti investic se pohybuji od roku 2016. Komplexní finanční poradenství poskytuji od léta 2019.

Mé záliby

Od malička jsem byl veden ke sportu, který je mou velkou zálibou. V zásadě mám rád všechny sporty, ale číslo jedna je pro mě určitě fotbal, který jsem asi 15 let hrál závodně. Rád trávím čas s přítelkyní, rodinou a přáteli. Mezi moje záliby se v posledních letech dostali také nové technologie a navštěvování události spojených se vzděláváním a osobním růstem. Nepohrdnu ani dobrou knihou.

Proč zrovna finance

Mít zdravé finanční zázemí by mělo být cílem každého z nás. Ne každý z nás má však čas nebo zájem se v tomto oboru vzdělávat, a od toho mají klienti mě. Mě svět financí zajímá a baví mě se v něm nadále vzdělávat a mé znalosti a know-how pak dál předávat ve srozumitelné formě klientům.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Být klientům oporou v dobrých i zlých časech, budovat s nimi dlouhodobé vztahy a pomáhat jim plnit si své sny a cíle. Velmi mě v tomto inspiroval citát „Když pomůžete dostatečně velkému množství lidí dosáhnout toho, čeho chtějí, pomůžou oni vám dosáhnout toho, co chcete vy.“

Oblíbené místo pro schůzku

Jsem flexibilní a klientům se rád přizpůsobím. Můžeme se sejít v kavárně, čajovně, restauraci či v naší kanceláři v Mostě. Osobně však asi preferuji schůzky u klientů doma, protože věřím, že řešit otázky osobních financí je nejlepší v soukromí.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Baví mě se scházet s lidmi, zjišťovat jejich plány, potřeby, sny a cíle, a poté jim pomáhat sestavit dlouhodobý plán, jak si je plnit. Baví mě také vzdělávací akce zaměřené na finance nebo osobní růst. Nejsem fanoušek poměrně velké administrativy, která je s touto profesí spojena. Chápu ale, že je to pro ochranu klientů potřeba.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Luděk Sec

Doporučuju Martina jako finančního poradce. Vše probíhá rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Člověk na svém místě.

Petr Havel

Martin mi velmi trpělivě vše vysvětlil a pomohl mi najít vhodnější řešení oproti mým představám. Jako totalnímu negramotovi mi povinnosti i připomene, což je velmi osobní a flexibilní přístup. Doporučuji.

Václav D

Přátelské jednání, trpělivost a přínosné rady z vlastní iniciativy. Vzdělaný člověk, který ví o čem mluví a drží krok s klienty, dle jejich možností k sestavení co nejpřínosnějšího řešení jejich situace, ať už co se to týče investic či pojištění.

Monika Jakešová

Martina mohu jako finančního poradce z vlastní zkušenosti vřele doporučit. Pomohl mi v oblasti zajištění rizik a investic. Líbí se mi jeho lidský přístup a to, že dokáže vše velmi jednoduše vysvětlit.