konzultant

Bc. Martin Šedý

Finanční konzultant
76461432

 • Odkud pocházím

  Pocházím z Litvínova, a vyjma let strávených studiem vysoké školy tady i prakticky celý život žiju.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Nesnažím se klienty zaujmout hromadou ekonomických pojmů, kterým nakonec stejně nerozumí. Mým cílem je vše vysvětlovat co možná nejvíce lidsky, aby i klienti bez předchozí znalosti v oblasti financí pochopili, čeho se společně snažíme dosáhnout a jak k dosáhnutí vytyčených cílů jednotlivé kroky přispívají. Klienti také velmi oceňují mou flexibilitu a osobní přístup.
 • Zkušenosti v oboru?

  V oblasti investic se pohybuji od roku 2016. Komplexní finanční poradenství poskytuji od léta 2019.
 • Mé záliby?

  Od malička jsem byl veden ke sportu, který je mou velkou zálibou. V zásadě mám rád všechny sporty, ale číslo jedna je pro mě určitě fotbal, který jsem asi 15 let hrál závodně. Rád trávím čas s přítelkyní, rodinou a přáteli. Mezi moje záliby se v posledních letech dostali také nové technologie a navštěvování události spojených se vzděláváním a osobním růstem. Nepohrdnu ani dobrou knihou.
 • Proč zrovna finance?

  Mít zdravé finanční zázemí by mělo být cílem každého z nás. Ne každý z nás má však čas nebo zájem se v tomto oboru vzdělávat, a od toho mají klienti mě. Mě svět financí zajímá a baví mě se v něm nadále vzdělávat a mé znalosti a know-how pak dál předávat ve srozumitelné formě klientům.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Být klientům oporou v dobrých i zlých časech, budovat s nimi dlouhodobé vztahy a pomáhat jim plnit si své sny a cíle. Velmi mě v tomto inspiroval citát „Když pomůžete dostatečně velkému množství lidí dosáhnout toho, čeho chtějí, pomůžou oni vám dosáhnout toho, co chcete vy.“
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Jsem flexibilní a klientům se rád přizpůsobím. Můžeme se sejít v kavárně, čajovně, restauraci či v naší kanceláři v Mostě. Osobně však asi preferuji schůzky u klientů doma, protože věřím, že řešit otázky osobních financí je nejlepší v soukromí.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Baví mě se scházet s lidmi, zjišťovat jejich plány, potřeby, sny a cíle, a poté jim pomáhat sestavit dlouhodobý plán, jak si je plnit. Baví mě také vzdělávací akce zaměřené na finance nebo osobní růst. Nejsem fanoušek poměrně velké administrativy, která je s touto profesí spojena. Chápu ale, že je to pro ochranu klientů potřeba.

Hodnocení

Napsat hodnocení
Doporučuju Martina jako finančního poradce. Vše probíhá rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Člověk na svém místě.
Martin mi velmi trpělivě vše vysvětlil a pomohl mi najít vhodnější řešení oproti mým představám. Jako totalnímu negramotovi mi povinnosti i připomene, což je velmi osobní a flexibilní přístup. Doporučuji.
Přátelské jednání, trpělivost a přínosné rady z vlastní iniciativy. Vzdělaný člověk, který ví o čem mluví a drží krok s klienty, dle jejich možností k sestavení co nejpřínosnějšího řešení jejich situace, ať už co se to týče investic či pojištění.
Martina mohu jako finančního poradce z vlastní zkušenosti vřele doporučit. Pomohl mi v oblasti zajištění rizik a investic. Líbí se mi jeho lidský přístup a to, že dokáže vše velmi jednoduše vysvětlit.
Zobrazit další hodnocení

Vaše hodnocení