Kateřina Mičánková - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo cba
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Logo akademie-cap
Pojištění Zobrazit certifikát
Kateřina Mičánková

Proč kontaktovat
právě mě?

Mým posláním je vytvářet si dlouhodobé vztahy s každým klientem, což lze docílit pouze oboustrannou důvěrou a vzájemnou sympatií. Klient, který mě osloví, na první schůzce pochopí, že jednám zcela upřímně a narovinu. Zároveň z naší schůzky odchází s vědomím, že se na mě může spolehnout a může mi zavolat kdykoliv.

Kateřina Mičánková

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Veverské Bítýšky, která se nachází jen pár kilometrů za Brnem. Je obklopená lesy, Údolím Bílého potoka a řekou Svratkou. Za mě ideální místo pro žití, jednou nohou jste na venkově a druhou ve víru velkoměsta.

Zkušenosti v oboru

Dlouholetá praxe v obchodní činnosti a marketingu mě naučila komunikaci s lidmi. Tyto zkušenosti jsem v roce 2019 propojila se světem financí a pojištění. Téměř 4 roky jsem pracovala pro pojišťovnu Allianz, kde jsem se starala o více než 400 klientů. Finanční poradenství je obor dynamický, a proto vyžaduje nejen pravidelné vzdělávání, ale také pořádnou dávku sebereflexe.

Mé záliby

Mezi mé záliby patří všeobecně sport, převážně kolo, lyže a hokej. Tím, že jsme velká rodina, která drží při sobě, mám ráda rodinná setkání na Jižní Moravě. Zcela jistě mým nejoblíbenějším koníčkem jsou tři výjimečné děti a v životní loterii vyhraný manžel.

Proč zrovna finance

Už od mládí jsem toužila být finančně nezávislá a mít svobodné povolání. Je to cesta dlouhá, ale už vím, že pokud na ní potkáte správného finančního poradce, může to být cesta mnohem kratší.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mým hlavním cílem je změnit, jak lidé vnímají finanční poradce. Aby se lidé nebáli investovat, důvěřovali v tuto službu a plnili si své sny. Dalším cílem je zajistit kvalitní poradenský servis pro firmy a rodiny, a tím si budovat klientský kmen.

Oblíbené místo pro schůzku

Nejvíce se mi líbí moderní prostory našich kanceláří v Brně. Jsem ale flexibilní, takže pokud si klient přeje setkat se kdekoliv jinde, např. v jeho kanceláři, oblíbené kavárně, doma, ráda mu vyhovím.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Každý klient je jiný a vyžaduje individuální přístup. Moje práce je proto různorodá, a každý den je jiný. Baví mě radost a vděčnost klienta z dobře nastavené pojistky. Těší mě, že si klient může splnit sen díky mé práci. Naopak mi velmi vadí, že je tu stále mnoho poradců, kteří by tuto práci dělat neměli a hází stín na tento úžasný svět financí.