Bc. Jan Klečka - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo efpa
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Logo efpa
Pojištění Zobrazit certifikát
Logo efpa
Pojištění Zobrazit certifikát
Jan Klečka

Proč kontaktovat
právě mě?

Vždy jsem byl férový a věřím v otevřené jednání na rovinu. To si myslím, že klienti na našich schůzkách vždy oceňují. Mám rád investování a zajímám se o široké spektrum možností v oblasti investic.

Jan Klečka

o konzultantovi

Odkud pocházím

Narodil jsem se v Ostravě a tomuto městu jsem věrný i nadále, při studiu jsem si vyzkoušel i jiná města, ale jak se říká všude dobře DOMA nejlépe.

Zkušenosti v oboru

Začal jsem v roce 2015 v bankovnictví a o rok později jsem využil nabídku a začal kariéru finančního poradce a od této doby nadále, stále sbírám zkušenosti v oblasti komplexního finančního poradenství. Několik let jsem působil v AXA (dnes již Uniqa), kde jsem patřil mezi TOP 20 poradců, hledal jsem ale komplexnější nástroje, abych mohl rozvíjet své zkušenosti, a tak jsem zamířil do Váš Konzultant, kde je vše k dispozici a mohu tak dále pokračovat v práci, která má smysl.

Mé záliby

Ačkoliv jsem 13let hrál basketbal, tak jsem sport vyměnil za rodinu, která je dnes mou největší zálibou a užíváme si s dětmi všech radostí. Rád cestuji a objevuji nové destinace a jejich kouzlo, nemusí se nutně jednat o zahraničí, mám rád i výlety po ČR. Mezi další oblíbené věci, u kterých si i odpočinu jsou sportovní hry na konzoli PS, konkrétně jsem fanouškem Gran Turismo série. A ačkoliv je to pro někoho zvláštní i oblast investování je zároveň koníčkem, kde je toho spousta k objevování, a tak, si rád i přečtu zajímavou knihu spojenou s investičním světem

Proč zrovna finance

Jednoduše je to skvělý obor, kde neustále rostu jak osobnostně, tak profesně a nedokážu si představit, že bych dnes dělal jinou práci. Za sebe mohu říct, že přináší rozhled, svobodu nejen časovou, ale i to, že si mohu dělat práci tak, jak chci a nebudu omezen ničím krom sebe samým. Vždy je v oboru financí na čem pracovat a jsem rád, že jsem součástí této oblasti, která je důležitou součástí života nás všech.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Budovat spolupráci se skvělými lidmi, která má smysl, předávat know-how klientům, aby z něj mohli také profitovat, vybudovat tým zkušených poradců, u kterých vím, že dělají skvělou práci a věnovat se správě investičního portfolia, které klientům zajišťuje stabilitu a klid v této uspěchané době. Spokojenost klienta je za mě samozřejmost, a proto, bych chtěl, aby moji klienti byli více než jen spokojeni, aby byli zapálení pro naši spolupráci a budovali své cíle společně se mnou.

Oblíbené místo pro schůzku

Nejraději mám schůzky na kanceláři, kde je vše potřebné pro spolupráci. Občas je ale příjemné vyrazit někam do terénu, dát si schůzku u klienta doma nebo v jeho firmě. Nemám rád setkání v barech, kavárnách či restauracích, protože respektuji soukromí klienta, těmto místům se snažím vyhnout.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

To nejzajímavější na mé práci je, že stále potkávám nové lidi, což je opravdu rozmanité a obohacující. V rámci spolupráce je hezké sledovat, jak se upevňuje důvěra mezi mnou a klientem a jak se trochu s nadsázkou, stávám důvěryhodným členem rodiny klienta. Vždy je co dělat, vždy je co objevovat a vždy je prostor pro zlepšení, to je to, co od své práce očekávám, aby nebyla jednostranně zaměřená, aby nebyla monotónní, proto mě to i po letech stále naplňuje, baví i motivuje. Co naopak rád nemám, jsou stále nové a nové regulace, hlavně v oblasti administrativy a legislativní povinnosti.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Petr K.

P. Klečku nám doporučil rodinný příslušník. Naše spolupráce je teprve na začátku, ale už teď ho můžeme ostatním vřele doporučit. Profesionál na svém místě, jednání vždy rychlé, velice slušné chování , ochotný. Těšíme se na další spolupráci.

Adéla Němcová

S panem Klečkou jsme měli zatím pár schůzek a už teď můžeme s manželem p. Klečku vřele doporučit všem. Už teď nás posunul a nasměroval správným směrem. Pan Klečka je člověk na správném místě, lidský, nic nevnucuje pouze hledá nejlepší řešení. Moc děkujeme že jsme narazili právě na něj.

David

Děkuji panu Klečkovi za poradenství v oblasti financí a investování. Ve všech finančních záležitostech mám nyní větší přehled a méně starostí. O investování jsem již nějakou dobu přemýšlel, ale z důvodu neznalosti v tomto oboru jsem se jich obával. Po konzultaci s panem Klečkou, kdy mi vše vysvětlil a ukázal jak to funguje jsem již obavy neměl a začal jsem si plnit své investiční cíle.

Ing. Alena Hýlová

Spolupráci s panem Klečkou mohu vřele doporučit. Profesionální a vstřícný přístup, k ničemu nenutí, vše pečlivě vysvětluje. Dobrá komunikace a domluva, rychlé vyřízení našich požadavků.

Ing. Petr Cigán

S p. Klečkou jsem velmi spokojen. Spolupráce začala jen úpravou pojistné smlouvy a skončili jsme u celkového finančního plánu a jeho postupné realizace. P. Klečka je v oboru profesionál, který dokáže poradit a těším se na další spolupráci.

Michaela Novosadová

Pane Klečko, jsem s Vámi moc spokojená již několik let naší vzájemné spolupráce. I manžel zanedlouho bude Vašim klientem a věřím, že se věci posunou tím správným směrem kupředu. Už teď jsme zvedaví a těšíme se co vymyslíte :-) Je na Vás spoleh a myslíte za mě ve věcech finančních záležitostí, které nejsou mým koníčkem. Pana Klečku vřele doporučuji. Pěkný den Michaela

Adam Červenka

S panem Klečkou jsem maximálně spokojen. Již v průběhu pár schůzek dokázal vylepšit několik pojistných smluv, dále oceňuji skvělou přípravu na schůzku, kdy má připravené spoustu různých materiálů ve srozumitelném znění, aby to dokázala pochopit i má osoba, která nemá až takový přehled. Další výhodou je časová flexibilita, kdy se pan Klečka bez problému dokáže přizpůsobit mému velmi nabitému programu. Těším se na budoucí dlouhodobou spolupráci.

Dominika

Mého finančního poradce jsem si našla na internetu sama. Hledala jsem hlavně někoho, kdo mi pomůže investovat do zlata. Sjednali jsme si schůzku a už to nebylo jen o kovech. Pomohl mi s nejen s nákupem zlata, pomohl i vylepšit různé pojistné smlouvy, rozumně investovat bez velkého rizika. Spolupráci mohu jedině doporučit. Moje spolupráce určitě nekončí.

Romana Krumpholzová

Pan Klečka je člověk, který je ve svém oboru profesionál. Má široký přehled a vždy dokáže správně poradit. Těším se na další spolupráci.

Michal Kokeš

S panem Klečkou spolupracuji již mnoho let a musím říct, že jeho přehled na trhu financí je úžasný a stále se rozvíjející. Právě z toho důvodu nám vždy odborně a ochotně poradí, a my se na něj můžeme, nejen v otázce investic, s jistotou obrátit. Pevně věřím v další spolupráci.

Martin Gavlas

S p.Klečkou jsem celkově velmi spokojen, Vždy vyšel maximálně vstříc. Spolupráce probíhá již 6 let, je konstruktivní a vždy ochotně pomůže. Těším se na další spolupráci s ním.

David Gališin

Finanční konzultanty mám rád asi tak jako paní Pekarovou nebo paní Danuši. Nicméně, díky profesionálnímu přístupu pana Jana Klečky musím uznat, že tomuto oboru rozumí a má velký přehled. Takže spolupráci s ním považuji za vstřícnou a užitečnou.