konzultant

Bc.Jan Klečka

Finanční konzultant
03032523

 • Odkud pocházím

  Narodil jsem se v Ostravě. Žil jsem v obci Stará Bělá, ale nyní bydlím na okraji Ostravy v menší obci.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Vždy jsem byl férový a věřím v otevřené jednání na rovinu. To si myslím, že klienti na našich schůzkách vždy oceňují. Mám rád investování a zajímám se o široké spektrum možností v oblasti investic.
 • Zkušenosti v oboru?

  Své zkušenosti ve finančním oboru sbírám dlouho. Naplno jsem začal v GE Money bank. Dnes už Moneta Money bank, kde jsem působil od roku 2015 do 2016. V lednu 2016 jsem začal v oblasti finančního poradenství a pracuji v tomto oboru do dnes. Dalo by se říct, že je to již 10let od prvního kontaktu s finančním světem.
 • Mé záliby?

  Rád cestuji. Mám rád hudbu a malinko brnkám na kytaru. V posledních letech se však maximálně věnuji rodině, a také kutilství ve formě rekonstrukcí na domě.
 • Proč zrovna finance?

  Je to obor velice pestrý a zajímavý. Rád komunikuji s lidmi a rozvíjím spolupráci. Stále se učím něco nového a jsem rád, že tyto zkušenosti mohu předávat dál.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Předat klientům informace, které jim pomohou růst ve finančním světě. Naplní si pak své cíle, které většinou vyžadují zdroje.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Nemám vyloženě jedno oblíbené místo. Rád jezdím ke klientům domů, kde si dobře popovídáme. Navíc v prostředí, které mají rádi.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Rád vymýšlím řešení pro své klienty, kdy se snažím najít tu nejlepší variantu. Odměnou za moji práci je spokojenost obou stran, nadšení, poděkování a případné doporučení. Vždy je zde nějaká výzva a práce se tak nestává stereotypem. Vadí mi, že je někdy tato práce vnímána negativně.

Hodnocení

Napsat hodnocení
S panem Klečkou jsme měli zatím pár schůzek a už teď můžeme s manželem p. Klečku vřele doporučit všem. Už teď nás posunul a nasměroval správným směrem. Pan Klečka je člověk na správném místě, lidský, nic nevnucuje pouze hledá nejlepší řešení. Moc děkujeme že jsme narazili právě na něj.
Děkuji panu Klečkovi za poradenství v oblasti financí a investování. Ve všech finančních záležitostech mám nyní větší přehled a méně starostí. O investování jsem již nějakou dobu přemýšlel, ale z důvodu neznalosti v tomto oboru jsem se jich obával. Po konzultaci s panem Klečkou, kdy mi vše vysvětlil a ukázal jak to funguje jsem již obavy neměl a začal jsem si plnit své investiční cíle.
Spolupráci s panem Klečkou mohu vřele doporučit. Profesionální a vstřícný přístup, k ničemu nenutí, vše pečlivě vysvětluje. Dobrá komunikace a domluva, rychlé vyřízení našich požadavků.
S p. Klečkou jsem velmi spokojen. Spolupráce začala jen úpravou pojistné smlouvy a skončili jsme u celkového finančního plánu a jeho postupné realizace. P. Klečka je v oboru profesionál, který dokáže poradit a těším se na další spolupráci.
Pane Klečko, jsem s Vámi moc spokojená již několik let naší vzájemné spolupráce. I manžel zanedlouho bude Vašim klientem a věřím, že se věci posunou tím správným směrem kupředu. Už teď jsme zvedaví a těšíme se co vymyslíte :-) Je na Vás spoleh a myslíte za mě ve věcech finančních záležitostí, které nejsou mým koníčkem. Pana Klečku vřele doporučuji. Pěkný den Michaela
S panem Klečkou jsem maximálně spokojen. Již v průběhu pár schůzek dokázal vylepšit několik pojistných smluv, dále oceňuji skvělou přípravu na schůzku, kdy má připravené spoustu různých materiálů ve srozumitelném znění, aby to dokázala pochopit i má osoba, která nemá až takový přehled. Další výhodou je časová flexibilita, kdy se pan Klečka bez problému dokáže přizpůsobit mému velmi nabitému programu. Těším se na budoucí dlouhodobou spolupráci.
Mého finančního poradce jsem si našla na internetu sama. Hledala jsem hlavně někoho, kdo mi pomůže investovat do zlata. Sjednali jsme si schůzku a už to nebylo jen o kovech. Pomohl mi s nejen s nákupem zlata, pomohl i vylepšit různé pojistné smlouvy, rozumně investovat bez velkého rizika. Spolupráci mohu jedině doporučit. Moje spolupráce určitě nekončí.
Pan Klečka je člověk, který je ve svém oboru profesionál. Má široký přehled a vždy dokáže správně poradit. Těším se na další spolupráci.
S panem Klečkou spolupracuji již mnoho let a musím říct, že jeho přehled na trhu financí je úžasný a stále se rozvíjející. Právě z toho důvodu nám vždy odborně a ochotně poradí, a my se na něj můžeme, nejen v otázce investic, s jistotou obrátit. Pevně věřím v další spolupráci.
S p.Klečkou jsem celkově velmi spokojen, Vždy vyšel maximálně vstříc. Spolupráce probíhá již 6 let, je konstruktivní a vždy ochotně pomůže. Těším se na další spolupráci s ním.
Zobrazit další hodnocení

Vaše hodnocení