Bára Kahánková - Váš konzultant
Bára Kahánková
Bára Kahánková

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Frýdku-Místku, ale již 15 let žiji v rodinném domě ve vesnici hned za městem. Po střední škole jsem pokračovala ve studiu dál a přihlásila se na vysokou školu do Ostravy, kde jsem si našla ke studiu práci v naší firmě. Momentálně tedy pendluji mezi Frýdkem-Místkem a Ostravou.

Mé záliby

Mezi mé záliby patří čas strávený v našich krásných Beskydech, ať už procházky po horách, nebo nějaké cyklovýlety. Víkendy nejraději trávím s přáteli a rodinou. Pokud mi to studium časově umožní, ráda poznávám nová místa, ať už u nás v České republice nebo v celé Evropě třeba na prodloužené víkendy.

Co je hlavní náplní mé práce

Hlavní náplň mé práce je administrativní činnost. Spadá pod to telefonická i emailová komunikace s pojišťovnami, bankami a samozřejmě klienty. Zjišťování informací, sjednávání smluv podle podkladů od poradce, přepočítávání životního i neživotního pojištění.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

I když to tak možná na první pohled nevypadá, práce asistentky je různorodá. Každý den se učíme nové věci, které jsme schopni si poté navzájem mezi kolegy předat. Tohle je pro mě důležité, že každý den nedělám rutinní práci, ale každý klient má jiné požadavky a potřeby a dle toho se odvíjí má práce. Nejvíce se vážím skvělého kolektivu, který v naší firmě máme a častokrát spolu trávíme čas i mimo pracovní dobu. Na práci mi nevadí nic zásadního, snad jenom to, že občas čekáme na krok druhé strany, bez kterého nemůžeme pokračovat, a tak se nám třeba více práce nahromadí do dalšího dne.