Anna Galčíková - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Anna Galčíková
Anna Galčíková

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z malé vesnice jménem Vikantice. Tato obec se nachází mezi Šumperkem a Jeseníkem a je takovým zlatým srdcem na pomezí výše zmíněných míst. Na Vikanticích mám nejraději klid oproti rušným městům a krásnou přírodu Jesenickým hor.

Zkušenosti v oboru

Ve financích, jsem spíše nováčkem oproti ostatním kolegům z VK. Musím, ale říct, že za více než roční práci v oboru jsem nasbírala obrovské množství dovedností a zkušeností. Co se týče administrativy, tak jsem pracovala jakožto administrativní pracovník na obecním úřadu ve Vikanticích, takže v tomto oboru zkušenosti mám a jelikož jsem vystudovaný "Ajťák" tak práce s různými pracovními programy mi nedělá vůbec žádný problém.

Mé záliby

Od malička miluji hudbu a sama se učím hrát na kytaru. S hudbou jsou spojené koncerty, takže ráda cestuji do různých destinací, kde si užívám živou hudbu svých oblíbených interpretů, jak tuzemských tak zahraničních. Mezi můj další koníček (pokud to lze tak nazývat) patří filmografie a především návštěva kina. Ráda se podívám na dobrý film v kině nebo na nový seriál doma.

Proč zrovna finance

Osobně si myslím, že finance tady vždy byly, jsou a budou. Je to obor, který není nejjednodušší a je potřeba s financemi pomáhat klientům, protože naprosto rozumím tomu, když se člověk nedokáže orientovat ve světě pojištění nebo například investic. Práce ve financích mě baví a naplňuje, to je to, co jsem vždy hledala. Zároveň mě baví flexibilita práce a samozřejmě kreativita, které k financím patří.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mezi moji hlavní pracovní náplň patří zajišťovat klientům maximální možnou servisní péči a komfort. S klienty běžně řeším blížící se výročí pojistných smluv, hlášení pojistných události nebo různé variace jak životního tak neživotního pojištění.

Oblíbené místo pro schůzku

Nejraději mám schůzky v kanceláři. Samozřejmě jsem flexibilní, takže se se svými klienty ráda potkám u nich doma nebo v nějaké kavárně, kterou spolu vybereme. Vždy hledáme s klientem řešení, které je pro něj nejvíce komfortní.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Na své práci mám nejraději to, že mám vše pod kontrolou a přehled nad tím co je potřeba udělat aby byl klient maximálně spokojený. Baví mě to, jak jsou klienti nadšení, když se podaří něco, s čím vůbec nepočítali. Naopak mi vadí, když něco dlouho trvá ze strany finančních institucí, protože chci klientům dopřávat maximální možný komfort a práci jim co nejvíce zjednodušit. Bohužel to nikdy nezávisí na mně a často se čeká na něco s čím "nehnu".