konzultant

Martin Dvořák

Finanční konzultant
04674545

 • Odkud pocházím

  Pocházím z Drásova, což je dnes již městys nedaleko Tišnova a cca 20km od Brna. Takže v jihomoravském kraji jsem doma.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Nejčastěji s klienty řeším zabezpečení, ať už se jedná o majetek nebo život. S klienty se snažím najít to nejlepší řešení jejich situace a „zapojit hlavu“ a ne jen papír a tužku. Věřím, že klienti ocení lidský přístup.
 • Zkušenosti v oboru?

  V oboru financí jsem od roku 2015. Rok na to jsem získal licence pro tuto práci a začal prohlubovat svoje znalosti a vědomosti.
 • Mé záliby?

  Mé záliby jsou hlavně sport. Hraji závodně fotbal, ale rád si zahraju i něco jiného. Další zálibou je cestování. Poslední dobou navštěvujeme destinace, do kterých by některé ani nenapadlo jet :-)
 • Proč zrovna finance?

  K financím jsem se dostal přes svého bratrance. I když jsem studoval úplně odlišný obor, než jsou finance, tak postupem času zjišťuji, že je to velice zajímavý a rozmanitý obor, ve kterém se dá hodně rozvíjet.

  Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Asi mnoho lidí by na tuto otázku odpovědělo, že nejdůležitější je spokojenost klienta. Myslím si, že pro naši práci je důležité, aby byly spokojeny obě strany. Jedině takovým způsobem se dá budovat dlouhodobá spolupráce.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Oblíbené místo úplně nemám, ale jelikož máme krásné kanceláře, tak se rád setkávám s klienty tam. Ovšem není mi cizí se potkat i u nich doma nebo v práci.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Na své práci mám rád rozmanitost tohoto oboru, potkávání zajímavých lidí a poznávání různých životních příběhů, kde se později z pracovního vztahu stane vztah přátelský. Naopak mi vadí až příliš velká byrokracie.

Hodnocení

Napsat hodnocení

Vaše hodnocení