Powered by Smartsupp

Proč kontaktovat
právě mě?

Protože moje komunikace s klienty je upřímná a srozumitelná. Vždy se snažím vymyslet tu nejlepší možnost pro klienta a ulehčit mu od administrativy a komunikace se zprostředkovateli. Schůzka se mnou je vždy uvolněná a nenásilná.

Lukáš Pittner

o konzultantovi

Odkud pocházím

Původně pocházím ze Slovenska z města Nové Zámky, kde mám stále velkou část rodiny a kam se rád vracím. Ale osud mě zavedl do Ostravy, kde jsem studoval a žiji zde dodnes.

Zkušenosti v oboru

V oblasti financí se pohybují poměrně krátce, ale během této chvíle jsem rychle zvládl absolvovat licence u čnb v oblasti investic, pojištění a úvěru a osvojit si komunikaci s klienty a společnostmi.

Mé záliby

Od mala mě vždy bavilo běhat a to mi zůstalo i dodnes. Miluji procházky v přírodě, jízdu na motorce, lyže, badminton a všechny různé aktivity, které mě dostanou ven z kolotoče spěchu. Rád se také vzdělávám v oblasti seberozvoje a spirituality.

Proč zrovna finance

K financím jsem se dostal přes svého finančního poradce. Sám jsem byl jeden z těch, kteří tento druh služby nevyužívali, ale když jsem měl možnost vidět, jak může být tahle profese užitečná, a že jde dělat i lidským způsobem, nadchl jsem se pro tento obor.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mým cílem je vzdělat klienty v oblasti financí, aby pro ně nebyly takovým strašákem a začali je vnímat víc jako energii než jako nutnost . Mým cílem je mít množství klientů, kteří se na mě budou s chutí obracet. Také bych se rád dále rozvíjel v tomto oboru a časem začal předávat zkušenosti i mladším kolegům a pomáhal jim v začátcích.

Oblíbené místo pro schůzku

Nejraději preferuji schůzku přímo u klientů doma, pokud s tím souhlasí. Vnímám, že lidé jsou doma více uvolnění a cítí se tam bezpečněji. Samozřejmě, nemám problém se s klienty setkat v našich kancelářích, kde naopak vidí naše zázemí a mé další kolegy.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Mám rád různorodost své práce. Vnímám, že co klient to originál a každé setkání s novým klientem je o poznávání jeho života a příběhu. Také se mi líbí můj pracovní kolektiv, ve kterém se snažíme navzájem si pomáhat. Velkým pozitivem je, že práce není stereotypní a obor se stále posouvá. Co naopak není mým šálkem kávy je “dresscode’’ který pro mě není zcela vyhovující a pak také mnohokrát nesmyslné administrativní procesy.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

David Kadoch

Lukáš jakožto člověk vyzařuje velice příjemně naladěnou osobnost. Během schůzek vždy s úsměvem a pozitivní energií, to se hned lépe poslouchá jak lze ti naše "kačky" ušetřit a efektivně využít. Služby finančního poradce využívám krátkou dobu, ale už teď vím že vše pro mě důležité v oblasti financí budu řešit pouze s ním. Za mě tedy 100% doporučení pro ostatní.

Simona Kořenovská

Velice příjemný člověk,na nic si nehraje.Jde vidět, že své klienty a práci má opravdu rád a dělá jí celým srdcem.Jsem nad míru spokojená a jiného konzultanta bych nikdy nechtěla.Vše srozumitelně vysvětlí je milý, hodný, přátelský.Když si můžete vybrat jedině jeho budete nad míru spokojení.Je to člověk na pravém místě doporučuji na 100%.

Nikola

Dobrý den. Mohu napsat jen samé pozitiva. Vše dokáže pořádně vysvětlit, poradit a vždy hledá to nejlepší řešení pro klienta. Já i manžel jsme opravdu spokojení, dokázal nám otevřít oči a dostat nás ze začarovaného kruhu. Při schůzce pozitivně naladěn a vždy s úsměvem. Na jakoukoliv otázku či dotaz odpoví srozumitelně, aby to pochopil opravdu každý. Děkujeme a můžeme opravdu jen doporučit.

Jan Kurnat

S Lukášem je výborná spolupráce, zatím se vším mi dokázal poradit a díky němu jsem ušetřil nějakou tu korunku při úpravě pojistek. Určitě doporučuji každému kdo hledá lidsky přístup a férové jednání.

Tomáš Sokol

Lukáše znám delší dobu, setkali jsme se v dosti odlišném pracovním prostředí, než ted vykonává a proto vím, že jeho chování je férové a upřímné, a že na něj byl vždy spolehnutí. Proto, když jsem se rozhodl využití pomoc finančního konzultanta, byl pro me jasná volba. Spolupráce s ním je vždy velice příjemná, dokáže poradit a snaží se důkladně pochopit o co mi vždy jde. Velkým přínosem při spolupráci s ním je, že se dokáže podřídit i v horší čas a dojed i na větší vzdálenost. Dále, že na schůzky chodí velice slušně oblečený, ale bez obleku. S jeho službami jsem velmi spokojený. Pokud se s někým bavím, vím, že je to konzultant, kterého můžu doporučit.