Jan Klečka - Váš konzultant
konzultant

Jan Klečka

Finanční konzultant
03032523

 • Odkud pocházím

  Narodil jsem se v Ostravě. Žil jsem v obci Stará Bělá, ale nyní bydlím na okraji Ostravy v menší obci.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Vždy jsem byl férový a věřím v otevřené jednání na rovinu. To si myslím, že klienti na našich schůzkách vždy oceňují. Mám rád investování a zajímám se o široké spektrum možností v oblasti investic.
 • Zkušenosti v oboru?

  Své zkušenosti ve finančním oboru sbírám dlouho. Naplno jsem začal v GE Money bank. Dnes už Moneta Money bank, kde jsem působil od roku 2015 do 2016. V lednu 2016 jsem začal v oblasti finančního poradenství a pracuji v tomto oboru do dnes. Dalo by se říct, že je to již 10let od prvního kontaktu s finančním světem.
 • Mé záliby?

  Rád cestuji. Mám rád hudbu a malinko brnkám na kytaru. V posledních letech se však maximálně věnuji rodině, a také kutilství ve formě rekonstrukcí na domě.
 • Proč zrovna finance?

  Je to obor velice pestrý a zajímavý. Rád komunikuji s lidmi a rozvíjím spolupráci. Stále se učím něco nového a jsem rád, že tyto zkušenosti mohu předávat dál.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Předat klientům informace, které jim pomohou růst ve finančním světě. Naplní si pak své cíle, které většinou vyžadují zdroje.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Nemám vyloženě jedno oblíbené místo. Rád jezdím ke klientům domů, kde si dobře popovídáme. Navíc v prostředí, které mají rádi.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Rád vymýšlím řešení pro své klienty, kdy se snažím najít tu nejlepší variantu. Odměnou za moji práci je spokojenost obou stran, nadšení, poděkování a případné doporučení. Vždy je zde nějaká výzva a práce se tak nestává stereotypem. Vadí mi, že je někdy tato práce vnímána negativně.

Hodnocení

Napsat hodnocení
S p.Klečkou jsem celkově velmi spokojen, Vždy vyšel maximálně vstříc. Spolupráce probíhá již 6 let, je konstruktivní a vždy ochotně pomůže. Těším se na další spolupráci s ním.

Vaše hodnocení