konzultant

Jan Cibulec

Finanční konzultant
87341875

 • Odkud pocházím

  Narodil jsem se v Ostravě a celý dosavadní život zde i žiji. Líbí se mi, jak se Ostrava mění rok co rok k lepšímu.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Ke každému klientovi přistupuji individuálně. Snažím se vcítit do jejich situace tak, jako kdybych v ní byl já sám. Specializuji se na hypoteční úvěry a mám radost, když klientům vyřeším financování jejich vysněného bydlení. Pohybuji  se ve všech oblastech, takže nic není problém vyřešit včetně investic a pojištění.
 • Zkušenosti v oboru?

  Ve financích působím od roku 2011. Převážnou část profesní kariéry jsem působil v AXA pojišťovně, kde jsem byl pravidelným účastníkem zlatých stáží (TOP 20 poradci).
 • Mé záliby?

  Mám rád volnost a dynamiku. Tyto vlastnosti nacházím ve freeridovém lyžování a při sjezdu na enduro kole. Jsem, ženatý a s manželkou Veronikou máme dceru Aničku, která je skvělá.
 • Proč zrovna finance?

  Studoval jsem obchodní akademii a následně investiční poradenství. Do financí jsem se dostal náhodou. Spojení podnikání a obchodu mě uchvátilo od první chvíle. Baví mě, že je to velmi dynamicky obor, kde se člověk musí stále učit novým věcem.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Jedním z hlavních pracovních cílů je mít pod správou velký obnos hypoték. S tím souvisí i následná správa majetku.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Tam kde se klient cítí komfortně a dobře. Někomu vyhovuje schůzka doma, online, nebo u nás  v kanceláři. Čeho se snažím vyvarovat, jsou schůzky v kavárnách, kde nemáme tolik soukromí.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Mám rád hlavně práci v terénu na osobních schůzkách. Líbí se mi, že každý klient je jiný, má jiné potřeby a požadavky. Proto je naše práce tak různorodá a rozmanitá. Nemám rád stereotyp. To práce ve financích rozhodně není. Za dobu co jsem v oboru se zvyšují nároky na odbornost poradců.  Bohužel jsou tímto poradci mnohem více administrativně zaměstnáni. Ačkoliv nám doba a digitální nástroje práci ulehčují.

Hodnocení

Napsat hodnocení
Dobrý den,vřele doporučuji je to člověk na svém místě. Ze vším pomůže,rychle vyřídí.Profesionální úroveň
Pan Cibulec je profesionál ve svém oboru, vše mi dopodrobna vysvětlil. Oplývá bohatými zkušenostmi je velmi ochotný a trpělivý. Za mě doporučuji.
Díky za doporučení a vyřízení hypotéky doslova za pět minut 12 před růstem úroků. Vřele doporučuji. Vstřícné jednání a profesionální přístup.
Málo kdo si nechá ujít zisk, aby pomohl ostatním. Bohudík za pana Cibulce, který takový je. Profesionální přístup, vstřícnost, doporučení, ochota se bít za svého klienta. Za mě a mou rodinu mohu jen doporučit!
Velmi profesionální přístup vstřícnost ,trpělivost, ,spolehlivost a skvělá komunikace.Mohu jen doporučit
Na Honzu jsem dostal doporučení od svého dobrého kamaráda a zatím si spolupráci nemohu vynachválit. Rychlost, znalosti a snaha vždy vše vyřešit k oboustranné spokojenosti. Mohu jen doporučit.
Lidský přístup, profesionalita a péče o klienta jsou zde na prvním místě. Pro mě už ohledně financí nikdo jiný. Mohu jedině doporučit.
Spolupráce s panem Cibulcem je naprosto profesionální. Vždy mi poradil dobře a navrhl konkrétní řešení na míru s ohledem na aktuální novinky na trhu. Proaktivně se stará o mé finance a spravuje mé funkční pojistky. Po letech spolupráce mne výrazně přiblížil k mému cíli finanční nezávislosti. Mohu pouze doporučit.
Profesionální a lidský přístup. Naprostý přehled a znalost všech dostupných služeb a finančních produktů. Nelze jinak než doporučit.
Hodnocení konzultanta 1* Rychlá komunikace a zprostředkování pojistným služeb,přehledně,kvalitní,doporučuji.
Přístup pana Cibulce je na profesionální úrovni, vždy mi vše krásně vysvětlí, nabídne dostupné možnosti a doporučí optimální řešení situace. Naprostá spokojenost.
Konzultace s panem Cibulcem byly vedeny vždy na velmi profesionání a zároveň přátelské úrovni. Klient získá finanční strategii ušitou na míru svým aktuálním možnostem a budoucím potřebám. Doporučuji!
Ceníme si profesionálního přístupu našeho finančního konzultanta pana Cibulce. Vždy nám dobře poradil, vše pečlivě pohlídal, flexibilně jsme se dohodli a je dokonale znalý svého oboru. Vřele doporučujeme.
Profesionální přístup, který je však ohleduplný, věcný a šitý na míru klientovi a jeho problému a požadavku. Můžu doporučit.
Kamarádský, a přitom velice profesionální přístup. Rychlé řešení problémů i nových smluv a velké znalosti produktů. Mohu jen doporučit.
Není nikdo jiný s kým bych řešil své finanční záležitosti. Skvělá komunikace, vždy si najde čas, vše vysvětlí a rychle pomůže vše vyřešit. Rozhodně doporučuji.
Jan Cibulec mně i celé naší rodině poskytuje své poradenství už několik let, především v oblasti pojištění. Vždy jsem byl s jeho službami velmi spokojen a určitě budu rád pokračovat i v budoucnosti. Velmi si cením jeho odborného nadhledu a lidského přístupu. Vždy je schopen vše dobře vysvětlit, včetně silných a slabých stránek jednotlivých produktů.
V naší rodině léty ověřený poradce ve financích a pojištění, trpělivost, vstřícnost, spolehlivost a skvělá komunikace. Můžu jen doporučit :)!
Naprostá spokojenost, veškeré finance od A-Z řešíme už jen s Honzou!!
Velmi profesionální přístup a perfektní znalosti. Pan Cibulec nám dokázal ušetřit nemalou částku, díky skvělému nastavení produktu. Velmi doporučuji
Skvělá komunikace, super přístup. Mohu jenom doporučit.
Zobrazit další hodnocení

Vaše hodnocení