konzultant

David Gřesík

Finanční konzultant
08368821

Hodnocení

Napsat hodnocení
Jednání s panem Gřesíkem je opravdu na úrovni , na mé otázky vždy odpoví bez váhání ,s mým problémem měl hodně práce ,nakonec našel řešení a opravdu mi s tím pomohl .Za mě férový a slušný člověk .
Všechny mé otázky detailně a srozumitelně vysvětlí. Doporučení od něj jsou na míru mým potřebám. S přístupem jsem spokojen a mohu jen doporučit.
Dlouhodobě řeším vše pouze s Davidem. Všechny mé otázky detailně a srozumitelně vysvětlí. Doporučení od něj jsou na míru mým potřebám. S přístupem jsem spokojen a mohu jen doporučit.
Jsem u Davida nový a mohu jen doporučit. Vstřícnost s kterou David jedná je k nezaplacení. Se vším mi poradil a vždy se mi přizpůsobil, za mě palec nahoru.
..náš konzultant se jmenuje David Gřesík mužů vřele doporučit. Je spolehlivý, diskrétní, přesný. Vždy najde cestu k správnému řešení a pomoci svému klientovi
..mohu jen doporučit. Pan David Gřesík možná mladý, ale o to více snaživý a mohu opravdu říct, že se ve 100% zajímá hlavně o nejlepší a nejúspornější řešeni pro klienta.
Zobrazit další hodnocení

Vaše hodnocení