konzultant

Bc. Michal Fuska

Finanční konzultant
04538129

 • Odkud pocházím

  Moje rodina pochází napůl z Vyškova a ze slovenské Nitry, nicméně skoro celé dětství jsem strávil v Praze, kde jsem ukončil všeobecné gymnázium a následně pokračoval ve studiu na Vysoké škole ekonomické na fakultě podnikohospodářské. V současnosti studuji navazující magisterské studium - obor management se specializací na korporátní finance.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Finančnímu poradenství se věnuji již od roku 2015, kdy jsem byl v maturitním ročníku. Od té doby jsem získal v oboru spoustu zkušeností a dlouhodobě spolupracuji se zhruba stovkou klientů. Pro klienty se snažím zajistit komplexní a dlouhodobý servis. Zajímám se o současné trendy či produktové novinky a pomáhám klientům se zorientovat ve složitém světě financí a s výběrem vhodných produktů. Je jedno, jestli se jedná o spoření, pojištění, investice či úvěry nebo hypotéky. Snažím se být flexibilní a řešit věci rychle a efektivně.
 • Zkušenosti v oboru?

  Ve financích se pohybuji od roku 2015, nejdříve jsem si prošel společností OVB, kde jsem dlouhou dobu vedl i svůj tým, nicméně to pro mě nebyla ta správná cesta. V roce 2019 jsem proto přešel do společnosti Váš konzultant, která mi dává kvalitnější zázemí pro profesionální klientský servis. Mimo praxi v oboru studuji VŠE v Praze a jako vedlejší specializaci studuji turnaround management zaměřený na korporátní finance, které mimo jiné i doučuji, a v budoucnu se chci tomuto oboru věnovat i na konzultantské činnosti pro firmy. Samozřejmě finančního poradenství se nevzdám, neboť práce s lidmi mě velmi baví. Mimo jiné jsem úspěšně složil všechny potřebné zkoušky od ČNB potřebné k vykonávání svojí činnosti – pojištění, úvěry, investice a penzijní produkty.
 • Mé záliby?

  Miluji sport a cestování. Díky flexibilitě své práce mohu každé ráno strávit tréninkem ve fitku a po večerech si jít zaběhat. Zároveň mě baví studium na vysoké škole, které je pro mne spíš hobby než povinnost. Užívám si i cestování do méně oblíbených turistických destinací na východ od naší republiky, v létě rád chodím na turistiku a v zimě lyžovat či jezdit na snowboardu. Nedám ani dopustit na svůj elektrický longboard, který se ukázal, jako velmi vhodný dopravní prostředek v centru Prahy.
 • Proč zrovna finance?

  Finanční poradenství je pro mě velmi zajímavým oborem. Jedná se totiž o kombinaci práce s lidmi a práce s čísly. K číslům mě to vždy táhlo a přirozeně jsem velmi otevřený a komunikativní člověk. Navíc se finanční a kapitálové trhy neustále mění a člověk se učí novým věcem. Mimo jiné mi práce finančního poradce dává volnost v plánovaní svojí práce a přináší dobrý pocit, když vidím, jak moje práce reálně lidem pomáhá a přináší výsledky. To jen tak v korporátu nezažiji…
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Neustále být lepším poradcem, který má přehled a dokáže tu být pro svoje klienty, když budou cokoliv potřebovat a s čímkoliv poradit. Chci být ten člověk, na kterého se mohou obrátit ve všech finančních otázkách a vždy jim budu schopen odborně pomoci a pravidelně je informovat o novinkách na trhu a již využívané produkty aktualizovat, aby vše bylo optimálně nastavené.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Jsem zvyklý jezdit za klienty k nim domů či do práce, nicméně se i velmi rád scházím v kavárnách po celé Praze. Ze všech kaváren mám ovšem nejraději kavárnu Místo na Hradčanské.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Nejradši mám tu různorodost a práci s lidmi. Každý den totiž řeším něco jiného, potkávám se s různými lidmi a řeším jiné problémy či výzvy. Vždy mě velmi těší, když s klienty mám navázanou dlouhodobou spolupráci a náš vztah je spíše jako mezi dobrými známými než jako mezi klientem a poradcem. A co mi vadí? Asi to, že nemám nad sebou žádného šéfa, který mi říká, co mám dělat, a vše stojí na mně. Ale to já na druhou stranu dobře, ne?

Hodnocení

Napsat hodnocení
Jsem moc ráda, že jsem konečně našla někoho, kdo se postará o mé finanční záležitosti. Michal Fuska je člověk, na kterého se můžu absolutně spolehnout. Je spolehlivý a vše řeší ihned. Můžu všem jedině doporučit.
Spolupráce s Michalem Fuskou je prostě skvělá. Je krásné, když se o vaše finanční záležitosti postará někdo, kdo tomu skutečně rozumí. Vždy bylo vše zařízeno rychle a k mé spokojenosti. Mohu všem jedině doporučit.
Spolupráci s panem Michalem Fuskou můžeme s manželkou jen doporučit. Stará se o naše finance již několik let. U zřízených produktů doporučuje vhodné změny či aktualizace. Je vstřícný a ochotný a není problém se s ním na čemkoliv domluvit.
Určitě můžu služby Váš konzultant jen doporučit. Spolupráce s Michalem Fuskou je naprosto skvělá. Doporučení od něj jsou na míru potřebám klienta, všechno srozumitelně vysvětlí a zodpoví veškeré dotazy. Je vidět, že své práci rozumí a baví ho. Naprostá spokojenost.
Michal je pro mě jasnou volbou, pokud potřebuji poradit v jakékoliv finanční oblasti. Má široký přehled a vždy se snaží najít nejlepší řešení pro své klienty. Je ochotný a spolehlivý. V případě, že se jedná i o něco mimo jeho obor, dokáže odkázat na relevantní zdroje a další odborníky. Jednoznačně doporučuji.
Od pana Fusky jsem si nechával dělat nejprve pouze dlouhodobé cestovní pojištění na míru, které jsem si musel udělat v rámci zahraničního studijního výjezdu. Na toto pojištění měla má škola speciální požadavky. Nikde jinde mi nebyli schopni vyjít vstříc a navíc za tak rozumnou cenu. Nechal jsem si tedy zkontrolovat i mé životní pojištění, které mi pan Fuska předělal a zlevnil a kdykoliv potřebuji poradit s jakýmkoliv instrumentem, on je ten první komu se ozývám.
Zobrazit další hodnocení

Vaše hodnocení