konzultant

Bc. Jan Gizický

Ředitel
76404811

 • Odkud pocházím

  Pocházím z Ostravy. Profesně působím zejména na území Moravskoslezského kraje. Díky tomu, že žijeme ve 21. století však bez obtíží dlouhodobě spolupracuji i s klienty v rámci zbytku České republiky.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Ke své práci přistupuji zodpovědně a s vědomím, že má reputace je v tomto oboru tím nejdůležitějším.
 • Zkušenosti v oboru?

  Oblasti finančního poradenství se na plný úvazek věnuji od září roku 2009. V hierarchii poradenských společností jsem prošel prakticky všemi pozicemi. Mojí specializací je problematika firem a podnikatelů. Od roku 2011 se kromě pojištění zaměřuji na oblast optimalizace mzdových nákladů a investice.
 • Mé záliby?

  Pokud se nevěnuji svému největšímu koníčku – financím, rád trávím volný čas sportem. V mládí jsem hrál aktivně florbal. V dnešní době jezdím na kole, chodím do posilovny a hraji squash. Nevyhýbám se však ani příjemnému posezení s přáteli, nebo rodinou.
 • Proč zrovna finance?

  Že finance budou oborem, kterým se chci zabývat po zbytek profesního života jsem se definitivně rozhodl až v průběhu studia na vysoké škole. Hlavním důvodem bylo, že v mnoha vyspělých zemích je práce finančního poradce považována za jedno z nejprestižnějších povolání. Cítil jsem, že pokud se své práci budu věnovat naplno a systematicky se budu vzdělávat, není důvod, aby tomu tak nebylo i v České republice.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Dlouhodobě spokojený klient, který má zajištěna rizika, stanoveny cíle a zvolenou strategii, jak tyto cíle naplnit. Dále pak výchova poradců, kteří budou smýšlet obdobným způsobem.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Za optimální místo setkání považuji naši kancelář v centru Ostravy, kde máme potřebný klid a veškeré pro práci potřebné nástroje. Pro klienty zde máme zajištěno drobné občerstvení a dostatek parkovacích míst. Není pro mě však překážkou setkání v místě bydliště, nebo podnikání klienta.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Slovo stereotyp je mi díky mé práci zcela cizí. Potkávám lidi z mnoha odvětví, v různých životních situacích. S těmito lidmi řeším vše od financování jejich bydlení, ochrany a zhodnocování finančních rezerv, tvorby renty, zabezpečení života a majetku, až po cestovní pojištění nebo volbu vhodného běžného účtu. Co mi radost nedělá je administrativa spojená se zprostředkováním finančních produktů. Za posledních deset let se násobně zvětšila – údajně zejména za účelem ochrany spotřebitele. Z mé praxe mohu říci, že radost z ní většinou nemají ani spotřebitelé.

Hodnocení

Napsat hodnocení
Když sami tápete ve světě financí, investic a pojištění, je fajn, když se můžete obrátit na člověka, který má přehled snad o všem a ve všem a kterému můžete věřit. Vřele doporučuji Jana Gizického a děkuji za všechny rady.

Vaše hodnocení